Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dobrá kozmetička v BA

brazilcanka

ja som tej kozmeticke p.Rak na tomasikovej pisala mail, pisala mi o cenach a osetreni a ze vsetky salony uvedene na stranke su rovnako vyskolene, tak predpokladam ze aj ona to robi maualne (lebo ta na dunajskej ano) - vytlacala rucne a vypichovala niektore co boli treba, pretoze je horsie ich tlacit nasilu, vypichnute idu lahko. ale po ukone som nemala nic cervene a plet je viditelne lepsia. najprv ocisti, napari, povytlaca, ocisti, da nejake serum pred laserom, aplikuje laser, potom nejaky gelik, kremik a nakoniec make-up.
ale skus jej napisat mail. mne napisala, ze plet musi najprv vidiet a potom moze urcit presne ake ukony su potrebne.

lala8

Ahojte, chcela by som vyskúšať kozmetiku na Tomašíkovej Alpha - H. Ako prebieha hlbokové čistenie pleti? Klasicky "ručne" alebo pomocou prístroja?

brazilcanka

no takze vyskusala som kozmeticku na tej dunajskej, som max. spokojna s osetrenim, ukonmi aj pristupom.ta alpha h kozmetika s ktorou robi ma naozaj dobre ucinky. vobec som odtial nesla cervena a ta cena za cele to osetrenie bola neuveritelna, ze 16,50 :) aj s upravou obocka...

brazilcanka

opat som sa vratila k tejto teme a pozrela som si tu stranku alpha-h a tiez salony ktore s touto kozmetikou robia. tomasikovu mam dost daleko, tak sa chcem spytat nevyskusali ste nahodou salon na dunajskej 39? beauty centrum IB

roxy234

ja som bola v ULK asi dvakrat a uz by som sa tam nikdy nevratila. Vzdy som tam musela ist v piatok aby som v pondelok na verejnosti vyzerala ako tak normalne. Pristup bol katastrofalny, naparovala ma parou a vytlacala ihlou co mi akurat zanechalo jazvy. Ja osobne teda ULK vobec neodporucam....

klarinka402

Ahojte. ja som vyskusala jeden salon, nejaky novootvoreny a bolo to tam fajn. Aj mi poradila, ponukla produkty na doma. Cena celkom primerana...

brazilcanka

ja som bola v ULK. kozmeticka mi plet ocistila, naparila, povypichovala a vytlacala. bolo to velmi bolestive a neprijemne. pocas prestavok a posobenia masky si stale niekam odbehovala. nediagnostikovala mi plet a dala mi prve sednie nejaku ich univerzalnu masku a druhe sedenie masku na mastnu plet, lebo ze mam vyrazky, ale moja plet je total sucha a citliva. a po kazdom sedeni sa mi plet spamatavala niekolko dni, mala som zapalene flaky. prve sedenie mi po vycisteni dala posobit svetlo omnilux, ziadny ucinok podla mna. a druhe sedenie nejaky laser, ktorym mi pobehala tvar za par sekund...a samozrejme ze som platila "milu" ciastku :) takze tiez rada uvitam dobru kozmeticku lebo v poslednom case mam akne, ale plet je sucha a precitlivena a potrebujem ju ozivit

pingoo

Ahojte, na odporučenie katkan som zavítala k spomínanej kozmetičke..jedným slovom : úžasné!!!!presne ako písala, ste tam samé, pokoj, príjemná hudba, vysvetlí všetko čo robí (prvýkrát som bola), poradí, čo a ako máte robiť doma..popri maske spraví masáž rúk až po šiju..no nenormálne skvelé..vrelo odporúčam..a už sa teším na pozitívne účinky tejto kozmetiky Alpha-h.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dobrá kozmetička v BA - Fórum - ZDRAVIE.sk