Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dobrá kozmetička v BA

lala8

Takže pridávam vlastnú skúsenosť u p. Rak. Som nadmieru spokojná. Vyskúšala som už viacero kozmetičiek v BA, ale ani jedna sa mi toľko nevenovala a neposkytla cenné rady. Boli to 2 hodinky krásneho relaxu. Príjemná hudba, masáž, prostredie a celkom aj cena. Skoro vôbec som nebola červená, pleť ešte stále po pár dňoch vyzerá veľmi pekne. Takže môžem naozaj odporučiť.

brazilcanka

ja som tej kozmeticke p.Rak na tomasikovej pisala mail, pisala mi o cenach a osetreni a ze vsetky salony uvedene na stranke su rovnako vyskolene, tak predpokladam ze aj ona to robi maualne (lebo ta na dunajskej ano) - vytlacala rucne a vypichovala niektore co boli treba, pretoze je horsie ich tlacit nasilu, vypichnute idu lahko. ale po ukone som nemala nic cervene a plet je viditelne lepsia. najprv ocisti, napari, povytlaca, ocisti, da nejake serum pred laserom, aplikuje laser, potom nejaky gelik, kremik a nakoniec make-up.
ale skus jej napisat mail. mne napisala, ze plet musi najprv vidiet a potom moze urcit presne ake ukony su potrebne.

lala8

Ahojte, chcela by som vyskúšať kozmetiku na Tomašíkovej Alpha - H. Ako prebieha hlbokové čistenie pleti? Klasicky "ručne" alebo pomocou prístroja?

brazilcanka

no takze vyskusala som kozmeticku na tej dunajskej, som max. spokojna s osetrenim, ukonmi aj pristupom.ta alpha h kozmetika s ktorou robi ma naozaj dobre ucinky. vobec som odtial nesla cervena a ta cena za cele to osetrenie bola neuveritelna, ze 16,50 :) aj s upravou obocka...

brazilcanka

opat som sa vratila k tejto teme a pozrela som si tu stranku alpha-h a tiez salony ktore s touto kozmetikou robia. tomasikovu mam dost daleko, tak sa chcem spytat nevyskusali ste nahodou salon na dunajskej 39? beauty centrum IB

roxy234

ja som bola v ULK asi dvakrat a uz by som sa tam nikdy nevratila. Vzdy som tam musela ist v piatok aby som v pondelok na verejnosti vyzerala ako tak normalne. Pristup bol katastrofalny, naparovala ma parou a vytlacala ihlou co mi akurat zanechalo jazvy. Ja osobne teda ULK vobec neodporucam....

klarinka402

Ahojte. ja som vyskusala jeden salon, nejaky novootvoreny a bolo to tam fajn. Aj mi poradila, ponukla produkty na doma. Cena celkom primerana...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.