Dobrá kozmetička v BA

Radca125

Ria13 - Ja niekedy s uzasom pozeram a nechapem, ako si niekto moze mysliet, ze nieco moze byt kvalitne a zaroven lacne. Ak chce byt kozmeticka dobra, musi kupovat kvalitny drahy material, musi mat kvalitne priestory v ktorych to robi (rataj aj socialne prislusenstvo a to vsetko nieco stoji), musi mat dobre a kvalitne pristroje, lehatko, kvalitnu kozmetiku, mala by chodit na skolenia a bolo by dobre, aby mala aj auto, aby mohla byt flexibilna a rychla voci zakaznickam - ci uz dojst vcas alebo si rychlo vybehnut po material, ak sa nieco necakane minie, aby zakaznicky nenadavali, ze kvoli nejakej blbopsti ich nemohla urobit. Typicky slovenske je lacno, ale co keby sa zamyslis radsej nad tym, ze nech je to drahsie, ale mala by si mat k tomu aj adekvatny plat? Uvedomuje si niekto, ze teraz podla novelizacie zivnostenskeho zakona musi zaplatit zivnostnik cca. 180,- eur na zdravotne a socialne odvody bez ohladu na to, ci na ne vobec zarobi? A aj ked by si urobil s.r.o. a dal minimalnu mzdu, tak aj tak z tohto minima su odvody (superhruba mzda) su okolo 165,- eur. A potom rob mihalnice za 20,- eur aj s najomnym, energiami, odvodmi, potrebou za cas kupit nove zariadenie, ci pristroje, ked sa opotrebuju atd. Ludia rozmyslajte inak, lebo budeme tu stale iba takyto chudaci...

Ria13

baby prosim Vas poradte mi nejaku dobru kozmeticku v BA ktora robi kvalitne predlzenie 3D mihalnic za priaznivu cenu tj okolo 20 max. 25 eur. najlepsie na zaklade vlastných skusenosti. uz som zufala lebo som vyskusala 2 a nebola som spokojna. DAKUJEM

lala8

Lenka, tu je na ňu kontakt:info@alpha-h.sk.
Odporúčam si vyhľadať priamo stránku kde sa o nej dozvieš viac. Je to alpha kozmetika.

LENKA252

Lila2728 prosim ta nepošleš mi nejaku e-mailovu stránku na ten kozmeticky salon. Dakujem. Nie som z BA a hladám nejaku fakt dobru kozmetičku až nemusím dochádzat k mojej. Vopred Dakujem

lala8

Takže pridávam vlastnú skúsenosť u p. Rak. Som nadmieru spokojná. Vyskúšala som už viacero kozmetičiek v BA, ale ani jedna sa mi toľko nevenovala a neposkytla cenné rady. Boli to 2 hodinky krásneho relaxu. Príjemná hudba, masáž, prostredie a celkom aj cena. Skoro vôbec som nebola červená, pleť ešte stále po pár dňoch vyzerá veľmi pekne. Takže môžem naozaj odporučiť.

brazilcanka

ja som tej kozmeticke p.Rak na tomasikovej pisala mail, pisala mi o cenach a osetreni a ze vsetky salony uvedene na stranke su rovnako vyskolene, tak predpokladam ze aj ona to robi maualne (lebo ta na dunajskej ano) - vytlacala rucne a vypichovala niektore co boli treba, pretoze je horsie ich tlacit nasilu, vypichnute idu lahko. ale po ukone som nemala nic cervene a plet je viditelne lepsia. najprv ocisti, napari, povytlaca, ocisti, da nejake serum pred laserom, aplikuje laser, potom nejaky gelik, kremik a nakoniec make-up.
ale skus jej napisat mail. mne napisala, ze plet musi najprv vidiet a potom moze urcit presne ake ukony su potrebne.

lala8

Ahojte, chcela by som vyskúšať kozmetiku na Tomašíkovej Alpha - H. Ako prebieha hlbokové čistenie pleti? Klasicky "ručne" alebo pomocou prístroja?

brazilcanka

no takze vyskusala som kozmeticku na tej dunajskej, som max. spokojna s osetrenim, ukonmi aj pristupom.ta alpha h kozmetika s ktorou robi ma naozaj dobre ucinky. vobec som odtial nesla cervena a ta cena za cele to osetrenie bola neuveritelna, ze 16,50 :) aj s upravou obocka...