Dobrá kozmetička v BA

delphia

ultrazvukom sa robi povrchove cistenie pleti. odstrani sa nim makeup, necistoty a odumrete bunky z povrchu pleti. ziadny exztra viditelny vysledok po nom nie je. ovela lacnejsia varianta je doma sa odlicit a urobit si peeling.

ich

este som zabudla,ze cistenie nestalo za nic lebo uz tam som videla v zrkadle,ze to nie je ani z polovice vycistene a nieco som ju poprosila aj dorobit a doma som si sama nieco poriesila takze o mesiac pojdem na cistenie urcite inde.
lebo nevidim ziaden rozdiel pred a po.

ich

vcera som bola v ULK objednana na ultrazvuk,docistenie a masaz.
kozmeticka mi dala masaz vycistila a po skonceni som sa spytala,ze ktora bola ta faza ultrazvukom.
pozerala na mna ako zjevenie,ze si myslela,ze iba cistenie ked si precitala objednavku.
a pritom prva vec co mi povedali na recepcii bola,ze vy ste mali bla bla...a poprosia 40 eur.
a ja na to,ze ale ultrazvuk som nemala lebo slecna nevedela.
tak si to tam oni povedali a zo mna isli robit blbu,ze mozno nemam typ pleti na ultrazvuk ale o mesiac sa mozem objednat.
ani ospravedlnenie ani nic,a ze poprosia tych 410 eur.
to je moja najnovsia skusenost.
cakala som n a to 2 tyzdne a takto to dopadlo.

xJERRYx

ak to este niekoho zaujima,tak poznam dobru a lacnu kozmeticku... Treba vyskusat a sami uvidite,ved kazdy ma ine naroky...

///////////

katarinka111

chcela by som sa opytat ci mi niekto nevie poradit kde by sa dal kupit po internete depilovaci vosk alebo nieco podobne... ziadne depilatory a podobne ale vosk s pruzkami (nemyslim v drogeriach pruzky ) ...
dakujem..

muc

dakujem simona. presne tak som si predstavovala. na zaklade tych argumentov myslim ze naozaj jej zalezi na tom, co robi a ako to robi :)

simona

muc!
uplne mas pravdu s tym ocenenim.Ale ja som to skor myslela tak,ze ma skusenosti z roznych krajin okrem Slov.Kazda krajina ma ine poziadavky a takisto aj kazda zena : ) ona je ako chameleon, prisposobi sa.
co Ta konkretne zaujima???
Par veci mozem spomenut okrajovo...
Napr vosky. Depilacia. Este som nestretla kozmeticku ( okrem Sydney ), ktora robi vosky tam dole : ) vola sa to brazilsky vosk a vsetko ide dole a rychlo a takmer bez bolesti.
Depiluje velmi cisto a rychlo. Pred rokom som bola na depilacii noch a bikin u inej a trvalo to asi hod a pol, okrem toho mi zanechali chlpky a bolelo to ako slak. Bud bol vosk nekvalitny alebo nemala dobru techniku.a to som vyskudala viacero salonov.Do toho tam chodilo za nou 50 ludi sa objednat a boli otvorene dvere a okno, takze ma kazdy videl : (( hruza!
alebo napr. ak Ti da masku na tvar, tak si "neodskoci" na 20 min inde. Masiruje Ti medzitym ruky ( taketo drobnosti si vsimam, lebo za to platim ) a co viem, nikdy si neobjedna 2 zakaznicky naraz! lebo sa 100% venuje iba Tebe!!
je tam dobra atmosfera, super hudba, vona a sviecky a nezvoni telefon!!!( aj to som zazila, kazdych 5 min.)
Mozem pisat vela pozitivneho, treba sa konkretne pytat. Chapem, ze z Ba je to dalej ale ak ma lepsie ceny ako V Ba a hlavne, ak ma lepsi a kvalitnejsi servis, tak podla mna stoji za to!
Masaz tvare u nej je fakt super,akurat tlak, ak vies, co myslim! nie len packanie... a hlavne mi do toho nekeca svoje problems.
Vzdy som spokojna s obocim, farbenie a tvar. Nie ako ine, len tu farbu nafacaju a potom vyzeram ako Breznev : ( hrube obocko!!!! Obocie je velmi dolezite, dava Ti charakter tvare!
Cistenie pleti, uplne do detailu! a pohra sa s Tebou a hlavne si nemusis schovavat tvar! cely mesiac... velmi spokojna : )))))))))))))))))
Naozaj strasne vela veci mozem ospevovat, treba sa spytat. Mne velmi vyhovuje a nie som sama! Pn su male, takze viem kam baby chodia a zatial som nepocula nic negativne od ludi.
Ako som napisala, treba vyskusat.
Do toho je velmi mila, ochotna, zakaznik je pre nu Boh a ma uplne profesionalne vystupovanie...