vztah

Príspevok v téme: vztah
x-mann

mam problem z laskou ak to vlastne laska je....z mojou prijatelkou sa vidievam velmi malo v priemere tak 2-3 krat do tyzdna na nejaku hodinu a pol.Sme takto spolu uz tri mesiace a neviem ako u nej ale umna je to tak ze ked je vsetko v poriadku tak k nej tie moje city niesu az take silne proste len nejako hladam chyby akekolvek nejake dorobnosti len sa kvoli tomu potom trapim a je mi nanic ale nie vzdy ale len vecsinou.Ked je nejaka kriza tak vtedy citim ako velmi ju mam rad a som si isty ze ju lubim a nedokazem si predstavit rozchod ale ked sa to da doporiadku zase je to ako pretym nic velke k nej necitim a len rozmyslam ci to ma nejaky zmysel.Tie chyby su takeho tipu ze mam pocite ze mi malo dokazuje lasku chybaju nejake tie spontanne veci a podobne som jej prvy chalan tak neviem.

Niesme z toho isteho mesta a stretavanie mame dost obmedzene a ja mam pocit akoby tomu vztahu nieco chybalo.za 3 mesiace co sme spolu sme sa este nejako nebozkavali len take obycajne pusi a nebolo ani nic take ako objatie a podobne myslite ze to moze byt pricina? Ma to zmysle tento vztah? ako by ste to vy dali doporiadku?

x-mann

ja uz neviem ako to je snou.... teras som sa tvaril nahnevane dlksi cas a trosku som naznacil rozchod a zacala sa spravat tak zeby mi do niesla aj modre zneba a vyzeralo to ze ma naozaj nechce stratit myslite ze predsa tam je laska?

sipka

no tak cim skor zisti ci ta ma rada ako kamarata alebo nie .. lebo ked zistis neskor ze ta ma rada len ako kamosa bude to este bolestivejsie! neviem mozno chce byt len dobyvana a nechce vyzniet ze je velmi pristupna...

x-mann

uz sme to preberali ked sme zacinali vtedy som jej ja nic podobne nehovoril a ani ziadne neznosti neboli vtedy mi to vycitala tak som to zacal robit bolo vsetko v poriadku ale teras mne vadi ze ona sa nijako necini niekedy ma pocit ze ma berie ako kamarata

sipka

no mozno je to typ dievcata na ktoreho treba ist pomaly .. mozno ... ale skusil si sa s nou o tom porozpravat ? no a ja mam tiez niekedy taky pocit.. pretoze ja musim mu povedat prva a az tak.. ale nie vzdy.. a sme spolu uz 7 mesiacov , a pozname sa tiez uz dlhsie... skus sa poropzravat s nou .. :)

x-mann

my sa pozname uz ovela dlksie ako 3 mesiace mi spolu 3 mesiace chodime a o rozchode rozmyslam velmi casto pretoze okrem toho ze ju mam velmi rad a dobre si rozumemieme nevidim ziadnu buducnost v nasom vztahu.Ona je taka ze nic nezacne nikdy nepovie ze ma lubi,ze som jej chybal proste nic ked sme spolu len sa rozpravame a prechadzame ale ja tie slova potrebujem pocut zacinal som si mysliet ze ma aj nema rada ale ked som videl ako jej je ked som nieco naznacil o rozchode tak mi bolo jasne ze nieco ku mne citi a obaja mame 18

sipka

och no taky vstah na dialku som mala vydrzalo nam to asi rok a pol ,.. lebo som to uz viac nezvladala .. ale my sme sa stretavali velmi malo. raz sme sa nesretli 5 mesiacov... vsetko bolo na nete a tak.. az som neskor zistila ze som ho vobec nepoznala a nemam si s nim co povedat ked sme boli spolu.. a 1 bozk padol po 9 mesiacoch.. takze nikde sa netreba nahlit bol to moj 1vy.. a mala som ho rada... ale teraz som nasla lasku, som s nim stasna a velmi!a sme uz spolu dost dlho.. a velmi si rozumieme vo vsetkom..! ci je v tom pricina? no ako trosku vas to zblizi bozky objatia a tak ... ale aj tak to nieje vsetko.. a kazdy vztah ma zmysel ked to tak citis ked clovek pomysla na rozchod, ked uz len vobec premysla nad tym je koniec.. . ale vsetko sa da do poriadku ... hlavne sa zamysli co ti hovori srdce.. je to sice mozno otrepane.. ale clovek ked sa rozhodne podla neho je stastnejsi!..

moniqa87

kolko mate rokov? po troch mesiacoch vztahu necakaj nejake velke skutky, to este nie je laska, ale zamilovanost, este sa dobre nepoznate...