Kozie tablety a detská imunita

evitka001

najlepšie je dať si do vyhľadávača kozie mlieko je tam aj priamo stránka farmy abel plus, s.r.o. www.bioprodukt.info a množstvo ďaľších informácií. Určite aj ja vyskúšam a som prekvapená, čo všetko kozie mlieko obsahuje a aj na čo všetko účinkuje.

evitka001

mrknite na www.zdravie.biznisweb.sk alebo do vyhľadávača zadajte kozie mlieko. Na tej vyššie uvedenej stránke je viacero druhov tých tabliet a stoja 350 Sk a majú tam aj sušené kozie mlieko.

gina1

ABEL PLUS s. s r.o.
Podvysoká 310
okr. Čadca 02357
tel.0907025707

Syn ich berie od decembra, po dvoch mesiacoch mu zacalo konecne chutit jest pribral na vahe, celkovo vyzera zdravo a co je dolezite odvtedy chory nebol. Uvidime ako bude dalej ale je to velky uspech este nikdy nebol 3 mesiace v kuse bez choroby, ci herpesu atd. Takze urcite ideme pokracovat v uzivani. Aj to jedenie ma tesi, on bol velmi chudy bledy s kruhami pod ocami, teraz je to DOBRE. (Vyborne budem hovorit ked to takto bude pokracovat)Ozaj je viac druhov syn uziva Unimilk imunaktiv 2x3tablety.

iveta

prosim vas chcela by som vediet adresu kozej farmy na kysuciach,alebo nieco viac o ich produktoch,hlavne na atopicky ekzem dakujem

RNG

Gina1, nikdy som netvrdil, ze by dieta malo prestat pouzivat predpisane lieky, pokial ma problemy.
Len som zdoraznil, ze v prirode je plno latok, ktore zvysuju imunitu a mozu nahradit lieky so skodlivymi bocnymi ucinkami.
Luivac su bunkove steny viacerych bakterii utociacich na priedusky a pluca, ktore stimuluju obranyschopnost organizmu, cosi ako zastepenie.
Podobny stimulator je aj beta glukan, tiez bynkove steny roznych hub ci kvasiniek alebo dokonca pliev. A ten nema ziadne postranne ucinky.

Proti infekciam dychacich ciest pracuje aj GSE a najma oreganovy olej, teda nielen zvysuje imunitu, ale priamo zabija choroboplodne bakterie a kvasinky(chlamidie, aspergilus, streptokoky). Tiez pracuje ako decongestant(expectorant=zvysuje vylucovanie , cisti pluca a priedusky, tiez nosne dutiny)
Izoprinosine je synteticky imunostimulator, zvysuje pocet bielych krviniek(NK, T) ale nie natolko, ako mnohe ine prirodne(beta glukany,AHCC,) Tvrdia, ze skracuje liecenie viralnych infekcii, ale tak isto to robi aj selen, aloe vera a ine, .
Metoda ktoru pouzivam m=na viralne ja,je podla Linusa Paulinga 1 gram vitaminu C(najlepsie neutralny ako calcium ascorbate alebo ester C) za hodinu. A za dva dni je po viruse.
Beriem s tym aj ine, ako GSE a Oreganovy olej, lebo viralna infekcia oslabi telo, ktore potom casto podlahne inym infekciam. Takze okolo 10 dni rekonvalescencie z viralnej infekcie pouzivam spomenute sirokospektralne prirodne prostriedky.
Bronchovaxom su lyofilizovane(vymrazene)bakterialne lyzaty.
Vysledky s nimi nie su velmi optimisticke, naviac je to zavadzanie cudzich bakterialnych materialov do oslabeneho tela, tj je to prinajmenej otazne.
Telo treba posilnit v prvom rade, dodat mu potrebne materialy do boja proti patogenom, ako som spomenul, selen, zinok, vitamin C ,A,niektore vzacne sacharidy(uloha galaktazy, d-manozy, xylitolu a inych v obrane proti patogenom), ktore mozno dostat napr z aloe vera alebo inych nepasterizovanych=surovych rastlinnych produktov.
Spustu obrannych materialov nam vyrabaju spravne kolonizovane creva, uloha probiotik je velmi velka a treba brat dobre zmesy stale.
Vobec, toto je pridlha tema,,ak chces vediet prakticky navod s prirodnymi latkami, napis mi svoj e-mail.

gina1

RNG, v imunologickej amb. sme sledovani uz 7 rokov(syn ma8) od troch mesiacov mal infekcie zapaly vysoke horucky, v krvi mu zistili Ig s hodnotami okolo 0,03 a stav sa mu prechodne mierne zlepsi alebo ako napr. teraz zhorsi. Zinok uziva, probiotika dobral minuly mesiac. Okrem inych liekov sme raz rocne striedavo na Luivacu, Isoprinosine ci bronchovaxone. Niektori ludia su do roka castejsie chori a hned to oznacuju znizenou imunitou, ale on ma zdravotne problemy s potvrdenym imunodeficitom. Takze nie je to len taka forma. Ja by som bola najstastnejsi clovek keby sme tie vsetky lieky vysadili(berie ich uz 7 rokov v kuse!!!) Ale bojim sa, lekarka povedala ze zatial v ziadnom pripade, Ked mal 5 rokov tak sme to pod dozorom skusali ale nedopadlo to dobre. Rada si vypocujem tvoj nazor, ale myslim si ze vysadil vsetky lieky a nasadit mineraly a probiotika je pre mna velky risk.

RNG

Pomerne rychlo sa zvysi imunita branim selenu, zinku a probiotik. Obvykle to staci, lebo spravny vyber probiotik vyraba hromadu protilatok pre telo na obranu proti roznym patogenom.
A na to netreba ani lekara-imunologa, lebo su to len potravinove doplnky, tj doplnaju prirodzene to, co v nasej civilizovanej strave chyba.

gina1

Ahojte! O tabletach som sa dozvedela z novin a na internete som si nasla cez google -kozie tablety, poznam len jedineho cloveka ktory ich uziva tvrdi ze mu pomoli, berie ich treti rok, preto som chcela vediet nieco viac. Dostat ich kupit cez internet, mali by byt aj v lekarni alebo priamo na farme na Kysuciach. Tiez sme uz poskusali kadeco, je mi luto sypat do neho tu chemiu velmi rada by som ich skusila, za tyzden ideme na imunologiu skusim sa poradit a pravdepodobne to kupim aj ked je to liecba na dlho dlho dlho jedno balenie stoji priamo na farme 300 sk(v lekarni isto viac) tabliet je tam 144. Ak budete vediet cosi viac budem rada kazdej informacii.

jojka

Prosím, kde sa dajú tie tabletky kúpiť, pd akým názvom a aká je ich cenová relácia.Bpla by som rada kebi pomohli mne aj mojej dcére. Ďakujem