obriezka

fgf

co tym chces povedat? keby to priroda chcela, tak muzi sa rodia bez predkozky aj ked len v nejakom regione(to mas to iste ako so sikmimy ocami)

headhunter

Mne sa pocas sexu roztrhla uzdicka.stalo sa mi to 10 septembra a na dotyk to este stale boli.co mam robit?som z toho nervozny lebo neviem ci to pri dalsom sexe nebude boliet.Poradte

[zruseny5]

*******zákrok*******

zákrok v dohodnutý čas. zákrok trvá síce 20 minút, ale i s pripravou nieco vyse pol hodiny, a ty niesi jediný čo čaká na nejaký zákrok. príprava spočíva vo vyzlečení sa, prejdení na "operačnú" posteľ, zakrytie výhľadu a očistenie tvojho "mužstva" a okolia. potom už príde lekár, opýta sa ťa, čo za zákrok sa má spraviť, ďalej či máš alergiu na lieky a pokiaľ nie, zákrok sa začne umŕtvením penisu. je to dosť nepríjemné, ale niečo treba vydržat a popri tom doktor s tebou neustále komunikuje o bolestiach. umŕtvením rozumej niekoľko malých injekcií v oblasti predkožky a žaluďa. po pár sekundách, už nebudeš cítiť z umŕtvenej oblasti nič. a teraz sa zoberie skalpel a ..... u mňa ešte prebehlo narezanie uzdičky(pre istotu som žiadal) a potom sa už zašívalo. nechci vedieť čím, ale znelo to ako zošívačka papierov :-))). celý zákrok trval asi 20 minút, potom sa postavíš, oblečieš a ideš si ešte po papier k lekárovi. ten papier bude pre teba dôležitý v prípade problémov, lebo je na ňom informácia o zákroku(žial, ja ten papier nedokážem rozlúštiť). tento papier dostaneš pre pripad, že by si mal problémy a potreboval by si ísť na pohotovosť(nemocnica ružinov). lekár sa ešte s tebou dohodne na termíne preväzu penisu(ja som bol hneď deň po zákroku) a možeš si ísť domov oddýchnuť. oddych radím nepodceňovať. preväz sa týka v odstránení starého obväzu, vizuálnej kontroly zákroku a opätovného obviazania penisu(ešte asi tak na jeden deň

poliewoocka

Pod predkozkou sa hromadi mnozstvo bakterii,to je jeden z dovodov(okrem nabozenskych).A vraj aj sex je kvalitnejsi...