Som tehotna a nechcem si to nechat...

Príspevok v téme: Som tehotna a nechcem si to nechat...
waclavka

doktor mi dnes potvrdil ze som tehotna.
ale rozhodla som sa ist na potrat.
nechcem mat decko,chcem studovat ,ist na pravo a decko by mi skomplikovalo zivot...
este sa na to necitim...
je to este male som v 2 tyzdni tak si myslim ze to je este v pohode s potratom nemyslite????
ma niekto stim skusenost??????
ak hej napiste...

ini nepiste ze si to mam nechat a tak ,,,
lebo si to nenecham.

lear+

Aký je najväčší zločin a nezodpovednosť človeka?

Dať život novému človeku a nasilu, bez toho aby sa ho niekto spýtal, ho priviesť do tohto prevažne krutého sveta. Ktorý zodpovedný, súdny a morálny človek by niečo také dopustil?

keituskaaaa

Nechapem co sa tu rozculujete nad takymi pi...v zivote su kur... ine problemy nie riesit tu blaznivu zensku co nema co robit tak si tu vymysla Ze pravnicka..moj brat ma lepsi pravopis a to je stvrtak Sa radsej zaoberajte hladom v Afrike alebo inflaciou Nema zmysel sa rozculovat

greg

Dobrý den,ja som bola na interupciu pred 10 dnami a zistili,že som tehotná po zakroku.Prečo zákrok nebol dobré urobený je to chyba lekára? Dakujem

zubok

Aj mne sa zda ze dievca sa stavilo s niekym ze na nete spravi najdiskutovanejsiu temu a tak sa o to snazi.tento pribeh je dost trapny a neuveritelne primitivny takze som to prekukol.Chod sa mile dieta poprechadzat na cerstvy vzduch ono to pomaha,velmi.

nellla

Myslím, že je to len a len na tebe. Je to tvoje telo a tvoje svedomie. Podľa toho čo píšeš je zrejmé, že na dieťa nie si pripravená, a to najmä po intelektuálnej stránke. Potrebuješ dozrieť, rozmýšľaš ako dieťa, nie ako žena. A možno si len vymýšľaš a provokuješ, nakoľko tvoj text tomu nasvedčuje. Ak to tak nie je, prepáč. Nechcem ťa urážať. Len si myslím, že by ťa mal tatino prehnúť cez koleno. Podľa mňa klameš. Nudíš sa doma? Skús mame uštrikovať šál na Vianoce. Želám ti pekný život a ...

učnovkarka

Ja mam 18 rokov a skoncenu iba ucnovku,dokonca som mala aj stvorky na vysvedceni.Nehanbim sa za to,proste nemozeme byt vsetci na jednotky,jednoducho mi ucenie neslo.Ale aj taky primitiv ako ja vie aspon pravopis a vie,ze plod mozno odobrat z tela matky myslim az dokonca okolo 10 tyzdna(?) Takisto viem,ze tehotenstvo sa da stopercentne potvrdit az po viac ako 2 tyzdnoch,mala som tehotne 4 spoluziacky a cele tehotenstvo sme prezivali cela trieda s nimi.Takisto viem,ake to maju slobodne mamicky tazke,ani jedna moja spoluzka sa nejde vydavat za otca dietata,jedna ani dokonca nevie s kym to ma.Takisto viem ako ludia taketo zeny odsudzuju,som toho svedkom denne.Ale takisto ti mozem povedat mila slecna buducapravnicka,ze ani jedna tato moja "primitivna spoluziacka" nenazyva svoje dietatko deckom a kazda ho lubi uz teraz,ci uz je v tretom,siedmom piatom ci deviatom mesiaci a ani jedna by si ho nedala zobrat za nic na svete.Neodsudzujem ta ani ta neprehovaram aby si si ho nechala je to tvoj zivot a tvoja vec a ako pises DECKO by ti skomplikovalo zivot. Ak ti len mozem poradit,nesexuj ked na to nemas.Tvoj zivot je vlastne uz dost skomplikovany aj bez DECKA,ty si vlastne polutovaniahodna. Vela stastia.