Som zamilovaná do kamaráta

Príspevok v téme: Som zamilovaná do kamaráta
kori

Prepacte mi za takuto pubertacku temu ale potrebujem pocut nejaky nazor... mam kamarata velmi dobreho a ja som donho zalubena. Chcela by som byt viac ako kamaratka, ale on nema zaujem. Viem ze sa mu pacim a pritahujem ho ale to je vsetko. Ak mu to poviem bojim sa ze sa zlakne a nase kamaratsvo nebude uz take ako doteraz. Co by som mala urobit? Som zufala..

merryyy

KORI
Hlavne mu nic nehovor, ja som to urobila a nedopadlo to dobre, chlapec sa "zlakol" tiez som sa mu pacila ale nic viec nehladal, a tiez som s nim uz nieco mala... Musi si sam uvedomit co pre neho znamenas, musis ist na to velmi pomali aj ked je to tazke ked nieto citis. Skus si precitat prispevok od "jajjajaj" ta to tam vystihla velmi dobre.

kori

on priatelku nema.. myslim ze ani nexce ale viem ze sa mu pacim ale neviem ci aj nieco viac niekedy si myslim ze aj ano ale potom ma zrazu zrusi nejakou vetou o nejake inej super babe. uz sme sa aj bozkavali ale boli sme obaja opity..naozaj neviem co si mam mysliet ale dost ma to trapi..

shobian

zvaz si ci ti to dobre kamaratstvo stoji za risk,ci vam to vyjde ako páru. ja som mala dlho super kamarata,vedeli sme jeden o druhom ze sa mame viac radi ako by bolo treba,ale bala som sa ze sa to pokazi,ked sa dame dokopy. a aj pokazilo. no ked ma prvykrat pobozkal,stalo to za vsetko,najkajsi bozk v mojom zivote.

Tessy

drahé kočky
myslím, že by ste mali zistiť, či tí vaši "kamaráti" majú priateľky a potom s nimi poflirtovať a zistiť, či tam niečo je aj z ich strany.
heeelk
Tebe môžem povedať, že musíš len čakať, či sa to nezmení. Nie je do Teba asi zaľúbený ale ako o priateľku o Teba nechce prísť, lebo Ťa má rád. Poradila by som sa Ti preorientovať na niekoho iného.
Tishinka
Tebe radím skús ho vyprovokovať k žiarlivosti, a rovno sa ho opýtaj, či žiarli a prečo a povedz mu, že prvý príde, prvý berie. Jednoznačne sa uvedomí, či s Tebou chce alebo nechce chodiť.
haany
niečo podobné sa mi stalo už. A potom sa zistilo, že na ten ples bol so sesternicou:DD skús zistiť, s kým tam bol a pozvi ho niekam na kávu. Pri rozhovore zistíš, čo je vo veci. Ak sa mu páčiš, podľa mňa sa na konci rande neovládne a dá Ti pusu:)))

jajjajaj

Nic tazke, svoje city mu urcite nedavaj najavo, maximalne sympatie! Vytvor si s nim super priatelstvo a uzivaj si to. Daj mu nenapadne najavo aka si uzasna osoba a aka si pre neho dolezita, ale opakujem nenapadne aby si to uvedomil sam a zacal po tebe tuzit. Nebud vsak kamaratka- poskok, zi si svoj zivot a daj mu najavo, ze sa celkom potesis ked ti ho aj on obcas spestri svojou pritomnostou. Dufam, ze rozumies co Ti tym chcem povedat. Ak hej, ver tomu, ze to funguje, lebo moj \\\\\\\" byvaly \\\\\\\" kamarat je do mna uz pol roka zalubeny :-) Drzim place :-)

haany

och...no ja som na tom podobne :( ...ako spoznala som sa s jednym chalanom a myslim,ze aj ja sa mu pacim..aj dobre sa nam keca spolu aj sme si pisali a pod. ALEEEE doslova mi napisal toto "v stredu ideme na stefansky ples.." ...tak ale na zabavy clovek nechodi sam..ach jaj..ja neviem...trapi ma to..stale nanho myslim...(heh..aj sa mi s nim sniva)...boze.co mam robit???? :o(

tishinka

hmm....dá sa powedať, že ja mám podobný problém. Lenže u mna je to nawyše aj trošku zamotané:D Tak sa w klude smejjte:D ide o to, že mám jedného super kamoša...strašne dobre si rozumieme, stále sa smejeme, je to proste dosť pohodowé kamarátstwo....Zoznámili sme sa ale tak, že sme nječo chceli skusit..K niečomu prišlo až po 3-och mesjacoch!Lenže nechodíme spolu,,,takže asi wztah nechce.....Teraz mám "nowý objekt" a on žiarli!!Newem teda, čo wlastne chce!!!!A wyznáwať city mu ja nemienim, ked wie, čo k nemu cítim.....

heeelk

ahoj, no ja som na tom takisto. Asi som zaľúbená do kamaráta, ale ja som mu to povedala, ale on to už vycítil, a keď som mu povedala, že sa mi páči, že je veľmi zlatý, a že ho mám veľmi rada, tak sa iba poďakoval, teraz neviem čo je, asi nechce viac, má priateľku, takže žiadnu šancu nemám, ale on zas nechce aby som sa mu vyhýbala, alebo niečo také. A viem, že mu môžem povedať hocičo, takže ja som na tom ešte horšie, lebo vie, čo cítim, a mám sa správať ako kamarátka