Bolesť kolien

ananonym

nemám ešte ani 15rokou a strašne ma bolia kolená, zvykne ma do nich pichať tak že neviem poriadne chodiť a keď sa postavím vždy ma zabolia a trvá mi pár minút kým to prejde ... je to niečo vážne ?

devil1234

mam bolesti s kolenami najme ked dlho sedim alebo spim ci chodim.. trne mi vnich a aj vrzgaju chrupavky a mam mierne opuchy bola som aj ud doktorka a len mi dava tabletky ktore mi to este zhorsuju a vlastne mi povedal ze nic mi neni.. neviete poradit nejaku mast popripadne kupel na klby ci nejake bilinkove obklady dakujemM

siu691

uz dlhsi cas ma boli velmi lave koleno a kazdy vecermi dost zapuchne uz neviem co mam s tym robit a ked som bola v nemocnici takmi dali len odstanovu mast

Laura89

ahojte mne uz dobry rok pravidelne puka v kolenach.. ked si napr. čupnem.. a to mam len 22 r..hm co si mysliete o tom.. dakujem.

sesem

Ahojte
3.1.2011 som sa smykla a spadla opuchlo mi kolena a nemohla som nim hybat tak som sla k lekarovy, kt. je pomerne uznavany robil mi 2krat punkciu ked som prisla k nemu 3krat (11.1) povedal ze to mam o 90% lepsie pobolievalo ma to kusok este .... vcera ked som vychadzala z vane mi nieco v kolene poklo a z vnutornej strany kolena som pocitila bolest ktora pretrvava este vzdy davam si na to lad, mastim si to a taktiez a j biolampu ako doteraz ....myslite ze je to nieco vaznejsie ze mam ist s tym k lekarovy ??? ale mam este pockat ???? a co to je ???? myslite ze budem moct nadalej sportovat ???? lekar mi povedal ze ano ale iste riziko je tam stale ...... za odpoved dakujem

dadusanda

ahojte
asi pred mesiacom som si na ulici zavezovala šnúrku na teniske. Ked som sa postavila chruplo mi v kolene. Zacalo ma boliet ale nie tak ze by som s tym musela ist ku doktorovi. Kedze pred par rokmi som aktivne sportovala atletiku (behala, skakala a robila rychlu chodzu)obcas ma nohy bolievali ale skor zo zataze. Vsak vcera sa mi stalo ze som si isla len vylozit nohy na gauc a ako som koleno skrcila a vzapeti vystrela zavalila ma taka bolest ze mi az slzy do oci potlacilo. Neviem co sa stalo ale od vcera ked si čupnem alebo skrcim koleno nejdem ho vystriet a mam neskutocne bolesti na nevydrzanie. Je to prave koleno a bolest mavam okolo jablcka najme na vonkajsej (pravej) strane. Neviete mi poradit co ma to vlastne boli alebo co sa mi stalo? Som mimo domova takze najblizsi tyzden ku doktorovi sa nedostanem preto vas prosim o pomoc co by mi tu bolest utlmilo.

marcelik

Tradicna cinska medicina pripraduje kolena ku Oblickam. Vacsinou suvisia bolesti kolien s oslabenim yinovej-zavlazujucej zlozky Obliciek. Pri sporte sa apriori vycerpavaju Oblicky a telesne tekutiny potenim. Preto, ci je to mlada tanecnica alebo zrely muz sportovec, vzdy treba doplnat Oblicky. TCm to vie bylinnymi zmesami.
pozrite www.tcmclinic.sk

exill

Poznám prípravok, mne veľmi dobre pomohol a bol som nesmierne spokojný. A už som vyskúšal veľa podobných prípravkov, ale žiadny nemal taký účinok ako tento. Je na kĺby a hlavne na kolená Objednal som si ho cez internet na www.nosecco.sk
treba vyskúšať