Mikrocysty na tvári

lencok1

alpu som uz skusala, aj tee trea olej a vselico ine, je to nato prikratke, lebo ono je to akoby pod kozou, cize nie na povrchu

pentium

lencok,este by si mohla vyskusat dat si na dva vecery na jedno to akne(nazvyme to tak)alpu,skus iba na jednu vyrazku,ze co to s nou spravi,...alpa uzasne vysusuje,a mozno by ju to znicilo...

lencok1

to co som si vytlacila zmizlo uplne, ale bolo to len take malicke...tie ostatne su vacsie a na to som sa nezmohla, teda zmohla ale nezmizlo to, asi to treba odborne...

lencok1

no si zlaty:)...len co to je ti stale neviem, budem zasa mudrejsia, toho 5. febr.
no ale som rada ze sa tebe polepsilo, lebo ked si sem zavotal prvy krat bol si taky nestastny:(...a teraz:si toto:)

pentium

neboj vsetko sa da dat prec....nador???vyoperovat...slepe crevo??tiez....a preco by sa potom nedali dat prec obycajne vyrazky.....ci uz to bude laserom alebo chemickym pilingom,neboj,zbavia ta toho....

lencok1

no ozaj nieco som vyskusala, skusila som si jedno trosku pichnut ihlou a nieco mi odtial vyslo...takze mozno to je nieco taketo, len tie ostatne su podstatne vacsie, tak co s tym bude neviem...uz sa "tesim" ako pridem 5. domov opat cela cervena a zachrastovana, teda iba na brade, "naozaj sa tesim"

lencok1

no ako na to som? ved si ma predstav, mam super celu plet a bradu ako po vybuchu, najviac ma depta to cakanie...a uplne najviac ma sere ten strateny rok kvoli tomu, co vsetko som absolvovala nie na vylepsenie ale na dodrbkanie mojej brady, no neslahlo by ta????
nasi ma vobec nevedia pochopit a nevedia ake je to pre mna tazke...absolutne to nechapu...zda sa im to nepodstatne...a frajer ten ma len stale ukludnuje, ako som krasnucka a neveim co este, a ze mi to daju naporiadok, no snazi sa chudak, ale asi mu uz stym tiez leziem na nervy...ale ja hovorim keby to mali oni a ich by to stale svrbelo a neviem co este, inak by to brali....a okrem toho stale neveim na 100% co to je a ci sa to da dat prec...