krátka uzdička.

stanley1

ja som mal tiez problem s uzdickou aj s uzenou predkozkou... tu zuzenu predkozku som vyriesil sam stacilo cvicit s tym a roztahovat to postupne.. uzdicku mi prestrihovali v nemocnici.. a teraz pohoda

jarka43

Krátka uzdička ak nebráni stiahnutiu predkožky nemusí byť problém. Ale operácia je bez problémov. Horšie je, ak je fimóza - to už smrdí rakovinou. Tu
www.neplecha.sk
je pár fotiek ako vyzerá krátka uzdička a aj k tej fimóze pár slov

rohlik

nic nerez pre boha, moze sa ti stat ze ti odhnije penis, a to si nerobim srandu, pozri net jeden urolog to pise ze dostanes zapal a si skoncil, a urcite to boli menej u doktora ako ked si to spravis doma a nespravis si to tak odborne, zostane ti jazva, pri najhorsom si narezes nerv ktory sa nachadza v tom mieste ak zarezes priliz hlboko a si skoncil...takze hor sa k urologovi

hill

len si preboha nic nerez, aj pri najlepsej hygiene sa ti moze stat ze sa ti nieco zapali a mozes skoncit impotent do konca zivota alebo zvelkymi problemami. Normalne za obvodakom, vypytat si listok a k urologovi. Nic natom neni takych pacientov mali obvodak aj urolog stovky

rohlik

neviem co tu pisete vsetci take veci, ked mas pocit ze je nieco s tebou zle tak sa zober a chod sa spytat urologa, potrebujes odporucanie od obvodneho lekara, ten ta nebude kontrolovat ani nic mu nemusis hovorit iba ti da papier a zdravotnu kartu, a urolog ti uz povie co mas robit, zakrok uzdicky trva priblizne 15 min potom na druhy den pojdes na prevaz k urologovy , po druhom dni si sam das obvaz dole a davas si repikovy kupel, po tyzdni pojdes na kontrolu. Co sa tyka priameho zakroku tak ta inekcia trocha boli ale inak by nemalo, mne sa stalo ze som bol imunny na inekciu takze som vsetko citil , neprajem to nikomu ale kazda bolest sa da vydzrzat... vela stastia

ricardo

nooo ked nemam erekciu a stiahnem predkozku tak mi ide smerom dole,ale ak mam erekciu a stiahnem tak dole nesmeruje a predkozka je cca 2 cm pod zaludom tak nwm ci mam abo nemam teraz