Potrebujem urychlit menstruaciu

renatinka333

Mam 12rokov a menštruáciu nemam čo mam urobit aby som dostala menštruaciu? Ak viete prosim pomôžte mi.

Domca23598

Ahojte, prosím vás chcem sa opýtať akým sposobom sa dá urychnť menštruácia. počula som že sa má piť citronová voda, ale neviem že či to nemá opačné účinky. Prosím pomôžte mi. ĎAkujem .

sabinka5551

Ahojte.Mám 12 rokov a prve kramy som mala v january a este stale som to nepovedala mame.Ako jej to mam povedat lebo posledny majovi tyzden ideme na plavecky a asi mi vychadzaju kramy.ako ich urichlit a zoslabit????????????,PROSIM POMOZTE MI.

odpovedam

susen, v prvom rade pocas brania antikoncepcie ziadnu menstruaciu nemas. Je to len tzv. krvacanie z vysadenia. Z medicinskeho hladiska krvacanie pocas brania HAK nie je potrebne. Ale preco nezavolas svojmu gynekologovi? Ten ti povie najlepsie, co robit.

susen

Ahojte..chcem sa poradiť..spravila som taku hluposť..beriem antikoncepciu poslednu tabletku som si dala piatok minuly tyzden.. zvycajne mam pauzu medzi dalsimy 8 dni no teraz som v tom pokracovala ale menstruaciu som dostala v stredu rano ale tabletky som stale brala aj pocas menstruacie aj ked to nemalo ziaden ucinok..a teraz neviem co mam robit menstruacia mi uz skoro konci a teraz neviem co mam robit s tymi tabletkami ci ich mam dalej brat alebo ako to mam spravit..lebo zas ked ich vyberiem tak zas dostanem menstruaciu a to zas bude o nejaky tyzden skor akoby to malo byt...nebude mi to sediet..neviete mi poradit?? dakujem

VERONIKA l

ahojte.potrebovala by som poradit. Zacala som cvicit a chcem sa opytat ci to ma neaky vplyv na menstruaciu. Vzdy ich mam presne len mi teraz meskaju skoro tyzden,tehotna niesom.poradte mi prosim :(

natalieeee

Caute , mne vzdy pomoze ked idem ns niaku hodinku dve si zacvicit zumbu a hned ked pridem domou tak si dam teply kupel a skoro vzdy mi to zabetie ...., ale tento krat som chora takze nemozem ist na zumbu a kramy potrebujem dostat co najskor ://

cheval97

Ja keď som počas minulej menštruácie jedla citróny tak (neviem ci je to koli tym citrónom) ale mi ju nezoslabili a mala som ju o dva dni dlhšie. Takže ich už viac skůšať nebudem :)

Kaťuš

potrebujem dostať krámy čo najrýchlejšie (do zajtra ) víno nemôžem piť mám len 13 čo mám inak urobiť ?