Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Jozkos, ak mas problem len so serotoninom, odporucam lacnejsie 5-HTP.
Ak mas problen aj s inymi neurotransmeterami(20% ludi ich ma s viacerymi) tak st john's wort by bola lepsia alternativa.
Inac oslabene travenie ma aj nasledky s oslabenou absorbcou materialov potrebnych na vyrobu roznych neurotransmiterov

Jozefe

Ešte beriem aj vitamín B5 v dosť velkej dvake(cca 5gramov deň)..viem že ten rieši okrem kožného mazu aj nejaké hormony v nadobličkách.To môže mať vplyv na libido?

jozkos61

dobre cize uz som zmateny mam objednat ten 5htp aj ci len st worh??
idem z iherbu objednat trosku drahe dodacie podmienky ale co uz...pripadne od akej firmy je dobre 5htp ak aj to mam objednat ...

a najlepsie aj s kade to mam objednat najvyhodnejsie ? akujem

RNG

Jozefe vitamin A na to mena vplyv,
pupavove korene mozu mat, ale nie vela, skor pozitivne kvoli sterolom, ,ktore obsahuju a tieto zmensuju hyperplazicku/zvascnenu prostatu a moZu prispievat k libidu.

RNG

Jozko, 5-HTP ma vplyv len na tvorenie , st Johns wort ma ucinok na reabsorbciu/zachyt nielen serotoninu,ale aj norepinephrinu/noradrenalinu, hladinu dopaminu aj Gaba v mozgu a tieto vsetky ovplyvnuju nervovy stav, co sa tyjka ukludnovanie.

RNG

Ked nemaju na to ziadny dokaz, tak sa to NEDEJE, a teda je to len vyhrazanie sa farmacie a jej sluhov
.Serotoninovy syndrom moze nastat len po vysokom predavkovani St Johns wort(tj viac, nez odporucanych 3 kapsule denne toho z Paradice herb), a je znacne neprijemny. Ale za den dva je prec, kde prestanes pouzivat aspon na par dni st John's wort.
Polcas zivota v tele hypericinu je asi 8 hodin hyperforinu 26 hodin.
Ake nasledky maju v tom rozne chemicke SSRI drogy ma nezaujima, kedze tieto sa rozne vylucuju a dokonca maju navykove/permanentne ucinky, tj pri serotoninovom syndrome mozu byt podstate nebezpecnejsie.

Jozefe

Zdravím.Môže mať užívanie vitamínu A a púpavového koreňa(zníženie tvorby kožného mazu resp. DHT) vplyv na zniženie libida?dakujem

jozkos61

dobre ja ako laik fakt neviem, cize skusim ten st john worth alebo je lepsi 5 htp ??

a k tomu st john wort s kade to je najlepsie objednat ? lebo napr i herb je skoro tak draha posta ako samotny liek...alebo neobjnavate niekto hromadne ??

lombardo1981

1. Keď som sem príspevok dávala, bolo mi jasné, ako to takto skončí.

2. Prikladám linky na stránku, ktorá sa sústreďuje na interakcie medzi účinnými (nielen liekmi). To, že je niečo ojedinelé, neznamená, že sa to nestáva. V tomto prípade je podstatnejší fakt, že môže viesť až k ÚMRTIU. A to je, podľa mňa celkom závažný dôvod, prečo sa tej kombinácii vyhnúť.
www.drugs.com
www.drugs.com

3. V linku z Mayo Clinic si o serotoninovom sysndróme môžte niečo prečítať: www.mayoclinic.org

4. Moja posledná reakcia na flame, ktorý sa zase RNG snaží vyvolať. Pretože niekto očierňuje doplnky.

5. A každý nech si urobí závery sám.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk