Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

redka

Otazka: mam astragalus od NOW 500 mg... Idem si objednat dalsi, ale natrafila som na astragalus extract... To ite mnozstvo, vyssia cena...to bude asi nieco silnejsie ako to prve ci?

A druha otazka... Akej znacky kupit cordyceps? Momentalne mam dr. Best... Je na iherbe nieco lepsie?

babu218

Zdravím,prosím Vás RNG NAC kapsule mám ako užívať s jedlom ,po alebo pred?A môžem to užívať spolu s GSE tabletkami?Vopred ďakujem za odpoveď.

viedencan

Ahoj RNG mohol by si mi este poradit nieco osvedcene: mam z pocitaca uplne podrazdene oci musim ho pouzivat co si mam dat pokial mozno radsej tabletky lebo kvapky si neviem aplikovat

RNG

jozef, je velmi tazko robit diagnozy z priznaku, co moze mat za sebou hromady pricin. Naviac ja ani nie som lekar. Ale podla popisu to vyzera ako nejaka alergia na zamorenie v tele, co moze byt sposobene roznymi pricinami. Dd chemikalii, cez mikroby rozneho druhu az po parazity.
Protizapalove alebo protialergicke doplnky to sice mozu ciastocne potlacit, ale to adresuje len nasledky a nie priciny. Z protialergickych spomeniem najma quercitin a curcuminoidy, z odmorovacich najma rozne silne enzymy a ked sa jedna o mikroby, tam je vela roznych antimikrobialnych, co maju sirokospektralne ucinky a kombinacia viacerych by mohla potlacit velku vacsinu mikrobov. Na parazity odporucam jednoznacne protokol dr Huldy Clark, najdes ho napr od firmy JUKL aj doma.
Co ti radim jednoznacne je brat doplnky zivin, ktorych mame v potrave primalo, ako selen, jod zinok, vitaminy C E D-3,K-2, mikrovlakniny a probiotika.

jozef2345

Zdravim RNG potreboval by som radu, pred par rokmi sa mi na konecniku objavili cervene flaky, neskor sa to rozsirilo trocha dalej. Vseobecna lekarka ma objednala ku koznej. Siel som ku koznej, ktora mi na to predpisala kortikoidy no to mi pomohlo len ciastocne. Neskor mi na to povedala ze to je psoriaza a vraj sa to neda liecit, tak som siel k inej pani koznej ktora mi povedala ze to urcite nie je to a predpisala mi dalsie masticky ale ani tie nepomahaju a potreboval by som poradit co s tym a ci to nemoze suvisiet s tym ze mam aj stale spotene, studene ruky a nohy. Ruky mam hrozne cele cervene a najhorsie to je v zime vtedy su az fialove. Vedeli by ste mi pomoct, poradit co stym ? Dakujem za kazdu odpoved.

RNG

Maruska, vysetrovanie ti nepomoze s nicim, ale brat napr vitaminy B ako B5 a B-7 ti pomoct moze.
Mydlo neodporucam pouzivat na plet vobec, lebo alkalie odmastuju kozu, ktora potom praska a uchytia sa do nej rozne infekcie, vid rozne pupaciky a podobne. Do kokosaku si mozes pridat aj par kvapiek citricidalu(3 kvapky na deci citricidalu, profesional), co sa postara o vacsinu mikrobov na kozi.

Maruska9

Dobry den pan RNG, viem, ze v porovnani s inymi zdravotnými problemami, to nieje nejaky zavazny problem, ale moja plet ma velmi, velmi trapi.Uz vyse rok a pol. pouzivam len ciste prirodnu kozmetiku, miesto kremu -arganovy,kokosovy,konopny sipkovy bio -vsetko za studena lisovane..v organickej bio kvalite a pod. na cistenie pleti rano/vecer.. prirodne mydlo... Citala som vela o tom, ze pri prechode na prirodnu kozmetiku sa plet zhorsi, co je prirodzeny proces cistenia pleti..jjej detoxikacie od chemie. Aj sa mi zhorsila, avsak uz je to vyse rok a pol..a je horsia nez kedykolvek predtym, necista, akne mam sice len velmi velmi mierne, netrapi ma akne ako take, ale skor taky nerovny povrch pokozky, same pupaciky..fliacky...zacinajuce mimicke vrasky (mam 24r). Viem, ze akne je problem vnutorny povacsine..po tejto stranke mam o tom naozaj nastudovane asi vsetko..detox, cistenie criev, strava..zelenina..atd..vsetko sa snazim dodorziavat v najvyssiej miere akej som schopna..Ku chemii sa vratit nechcem, protiví sa mi davat si na plet, na pokozku nieco umele, mrtve, chemicke...chcem pouzivat nadalej prirodnu kozmetiku,ciste rastlinne oleje, masla.. avsak ked vidim tu plet je mi to luto....Viete mi prosim Vas poradit? Pripadne poradit na ake vysetrenie ist? Ktory organ v tele si dat vysetrit? Dakujem vopred za kazdu pomoc :) Pekny den Vam prajem.

RNG

Gluten digest urychli cistenie tela od glutenu, tj vysledky bezglutenovej stravy uvidis o to rychlejsie.
D-3 a K-2 odporucam doplnovat kazdemu, co chce mat dobru kostru. K-2 zvysuje zrazanlivost krvi len celkom malo, takze velmi nekoliduje s nattokinazou a serrapaptazou na riedenie krvi a rozbijanie krvnych zrazenin. Ked chce niekto, co berie lieky alebo do;plnky na riedenie krvi brat vacsie davky K-2(az 200 mikrogramov) odporucim mu zobrat aj extra nattokinazu , staci 2000 IU viac ako jeho normalna davka

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk