Otázky na RNG

RNG

Numbius, ked mas dost zaludocnych kyselin tak sa ti entericke kapsule oreganoveho oleja rozpustia az v crevach, kde uz spravidla nedrazdia.
Kysla kapusta obsahuje nahodne kvasne kultury aj ine mikroby, tj moze cloveka aj poskodit.
Zdroj probiotik su dnes laboratorne vybrate a vyslachtene tie najlepsie a najuzitocnejsie druhy, nie hocijaka nahodna spina.

numbius

Takze ako vyplavit skodliviny z tela co najskor? Vcera som jedol kyslu kapustu+cibula, dnes som si nastruhal cesnak do polievky, vela jablk som skonzumoval... Bojim sa brat kapsule oregano oil nakolko su drazdivejsieho charakteru...

RNG

Numbius, neumytu zeleniny, a pod tym, myslom velmi dokladne umytu, stojacu namoceny do vody aspon pol hodiny, je jest doslova samozrazdebne. Dnes dochadza z roznych krajin a nosi na sebe rozne mikroby, s krorymi nase telo este nedoslo do styku, tj nemoze mat na ne vybudovanu imunitu.
A to nehovorim este o parazitoch...

numbius

Ok. Dakujem za rychlu odpoved, co sa tyka stravy, okrem sladkeho, citrusov sa este mam comu vyvarovat? Ohladom infekcie moze to byt aj neumytim ovocia, zeleniny z obchodneho retazca, lebo neumytu cinsku kapustu som takto skonzumoval pres par dnami...

RNG

Numbius, vyzera to skor na nejaku infekciu aj ked to mozno bola zo zaciatku len seboroa.
Skus postrek koloidnej striebornej vody, tiez tu zmes cikor, kokosak a citricidal, alebo ked sa jedna o plesne, tak 1-2% oreganovy olej, napr v kokosaku alebo aspon v olivovom oleji

numbius

Dobry den, RNG, mam otazocku pred troma dnami sa mi v okoli ust objavili flaky ktore sa za dva dni rozsirili na bradu, okolie nosa a celo, je to svrbicie, xhrastove, niekde trocha mokvave... Bol som s tym za koznou ta mi predpisala fucidin krem a imacort krem s tym ze sa jedna o seberoicku dermatidu. Spomeniem ze momentalne uzivam kapsula aloe vera, oreg. Oil kapsule, kokos. olej a citricidal. Nevedel by si poradit co je ucinne na spominane problemy? Praskovy cukor kokosovy olej + kvapky citricidalu na rany? Doteraz som problem takeho sravu na tvari nemal, je moznaa seberoa aj z potravin? Dakujem za odpoved