Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Redka, Hyaluronan sodny rozpusteny v olejoch prestupuje pri masazi aj cez kozu, takze plet po dobrej masazi je 2-3 dni hladsia s mensimi vraskami. Zrejme ked sa to apkuje casto tak to ma vplyv na plet.
Aj ustne brany hyaluronan sodny sa dostane vselikde v tele

PF2014

Ahoj RNG, pomôže mi na artrózu serrapeptáza? Chcem si objednať 250000 jednotiek v jednej kapsule, ale je to dosť drahé.

Ahoj redka, dlho som ťa tu nevidel, zdravím, PF2014

redka

ahoj RNG! chcem sa ta opytat, ci ma zmysel vonkajsie aplikovanie kys. hyaluronovej... myslim nejake serum (napr. od NOW) na plet alebo je lepsie ju brat v doplnku vyzivy vnutorne?

RNG

Kazdy aloe vera gel je hojivy, ale nie antimikrobialny ani protiparaziticky.
A rosacea je vysledok alebo parazitov alebo roznych mikrobov z kozi., najma roztocov(demodex foliculorum) v kombinacii s roznymi bakteriami, co nosia v sebe.
Kokosak s par kvapkami citricidalu to moze zmiernit znacne.

Klarika78

Dobry den,
Viete mi poradit nieco ucinne na rosaceu?citala som aj, ze aplikacia aloe vera pomaha pleti. Prosim o radu, ktory aloe vera gel na plet je dobry?bez nejakych chemickych prisad?dakujem.

RNG

Mudsa, neviem. na hormonalne problemyu odporucam yam, pupalkovy olej, black cohosh a Dong Quai.
Na antikoncepciu stacia kremy, co nezmenia hormonalny balanc tela Akekolvek neprirodene ovlyvnovanie hormonov patentovanymi chemickymi prostriedkami branymi ustne je skodlive pre telo.
Vid prudky narast napr rakoviny prs, co bola kedysi prakticky neznama.

RNG

Mayusa, neznepokoj nuj sa . To je este ucine bez ohladu na vyrobu. Ale na problemy s hrdlom a hlienami odporucam roztok citricidalu, kvapkat do nosa aj pit,, oreganovy olej v kapsuliach, NAC a serrapeptazu.
To mam oskusane uz dlhe roky a nielen na sebe, ale stovkach citatelov, rodine a znamych

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk