Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Katka je moja neterka, pred par dnami som tam bol na kratkej navsteve a dala mi par flasiek pre mojho brata vo Svajciarsku, takze to zrejme musi este stale vyrabat. Dufam, ze spravne, ved som ju a jej partnera vyskolil dostatocne a zariadenie je nakoniec poloautomat a cistotu vody a finalneho produktu samozrejme ze meraju.
Ale tento produkt je velmi ucinny povrchovo, v hrdle, v ociach, v zaludku ale tam sa kyselinami viacmenej znici,tj zluci na menej ucinny chlorid strieborny, tj do peceni sa dostane velmi malo.
Na virusy v peceni odporucam najma protokol dr Berksona a pozri tiez na temu herpes
-odkaz odstránený-

Roman27

Zdravim RNG,

Na stranke rng.nazory.eu su teraz štyri čísla do Lúčenca na ľudi kt. vyrábajú koloidne striebro na Vašom pôvodnom pristroji. Na jednom čísle sa mi predstavila pani Machu Katarína 0949127872. Je to v poriadku? Myslíte že sú schopný to vyrobiť tak ako kedysi vy ste to vyrabal?

Roman27

Ďakujem za odpoved RNG,

Zachtil som ze ste pisali ze v Lucenci zostali tie Vase pristroje a ze tam este stale pripravujú to striebro. Je to aktualne? A myslite ze na rôzne typy hepatitidy chronickej pôsobí tiez toto striebro?

RNG

Prurigo nazov je na kazde vyhadzanie, kde dovodov moze byt hromada. Co maju spolocne je, ze sa telo snazi vyhodit nbieco neziaduce, co nevie vyhodit inac, napr cez moc, zlc a podobne. Samozrejme odmorovanie tela, tj klasicke vylucenie zamorenia(enzymy, absorbenty, chelacia) pri tom pomoze, ako aj vyhybanie sa jedlam a latkam, co ho povodne sposobili. Niekedy je to aj vylucovanie roznych toxinov, co v tele vyrabaju rozne mikroby a parazity. V tom pripade ich treba adresovat a znicit.

lumaraki

Ahoj, RNG.
Som rada, ze si spet. Si pre nas DAROM z NEBIES.
Chcem sa este poradit - da sa nieco robit s tou chorobou, ktorou brat trpi? Vola sa PRURIGO, alebo ludovo svrbivka. Stretol si sa uz s takou chorobou? To svrbi tak, ze sa kazdu noc doskrabe do krvi /nevedomky/, lebo cez den sa to da vydrzat, ale v noci zacina akasi aktivita.
Dakujem velmi pekne, lumaraki

RNG

Roman 27, generatory na vyrobu koloidneho striebra sa sice predavaju rozne, ale nikro ti nemoze garantovat velkost castic. Vseobecne , cim je nizsiaq prudova hustota, tym sa odstepuju mensie ciastocky z anody. Najma pri intenzivnom miesani.
Ale kedze nezijem na Slovensku, tak ti neviem poradit, kde by si si taky pristroj/generator mohol zohnat.
Koloidne striebro sa da brat neobmedzene dlho, pokial neprekrocis hladinu asi 1 mg striebra denne.
Ak sa predavkujes, tak osedivies, kedze sa striebro vylucuje do koze a vlasov a ked je ho dost, tak zmeni farbu koze. Nazyva sa to argyria a lekari s tym strasia, hoci ludia s argyriou nie su vlastne chori, ale len zafarbeni

RNG

drobnytrupik, hromazdovanie zeleza v peceni je dedicna zalezitost, da sa zmiernit vyhybanim sa jedlam a liekom s privela zelezom, chelaciou zeleza, pripadne dost castym krvacanim/phlebotomia
en.wikipedia.org
Odporucam aspon jeden 3 tyzdenny cyklus na precistenie a regeneraciu pecene, tj protokol dr Berksona a hodne mikrovlaknin.

RNG

Na nehojace sa rany casto pomoze zmes kokosoveho oleja, jemneho praskoveho cukru a par kvapiek citricidalu.
Ja ako cukrovkar inac s nehojacimi sa ranami mam tuto zmes v kazdej kupelni a pri poraneni alebo stipnuti hmyzom si to okamzite natriem a tak sa mi rany zahoja do tyzdna.

RNG

PF, samozrejme mozes brat vsetko menovane naraz, tj v ten isty den
Ak mas na oregano zelatinove tobolky od firmy NOW, tak tam odporucam brat 3 x 2 tobolky s jedlom
Sublingual forma by to mala hovorit na flaske

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk