Otázky na RNG

RNG

.lily, js tu odporucam nahrady doplnkov miesto chemickych liekov. Ale asi 1 kapsula St John's wort by ti nemala nic poskodit aj v kombinacii s tymi liekmi.

lu

ahoj RNG, chcem sa ta este opytat a poprosit...do kedy nesmiem jest mliecne vyrobka, ked sa mi ta diera po trhani uz fajne hoji....dakujem

Lily2727

Ďakujem Vám veľmi pekne, RNG. Takže myslíte, že by som mohla užívať 1 tabletu St Johns Wort denne spolu s coaxilom a valdoxanom? Lebo určite chcem objednať buď to, alebo Picamilon a postupne sa prestať napchávať chémiou.

RNG

coaxil je podla literatury SSRI a s ucinkom na opiove centra.
en.wikipedia.org
Valdoxan/agomelatine nebol dlho schvaleny nikde, je to sice SSRI ale dost spaby a plno skodlivych bocnych ucinkov V USA ho dosial neschvalili a asi je na to padny dovod
en.wikipedia.org
Tvrdia, ze nie je navykovy, tj mal by sa dat prestat brat bez problemov.
Picamilon je zlucenina B-3 a GABA. Samotne GABA je ukludnujuce,na svaly aj mozog, ale sa nemoze dostat priamo do mozgu kvoli mozgovej krvnej bariere, len v zlucenine s vitaminom B-3, tj ako Picamilon.

Tvoje dva lieky nemaju na hladinu GABA ziadny vplyv, ale St John's Wort ma ucinky aj na GABA aj SSRI, aj SNRI a dokonca znizuje spotrebu a teda zvysuje hladinu aj dopaminu.

RNG

PF 2014, ja by som sa osobne nehral s hormonami,pokial to nie je zdravotne nevyhnutne. Prave v sucasnosti je tu hrozne vela sudov za testosteron doplnujuce rozne lieky.
Snad len tak daleko by som isiel, ako brat potravinove doplnky, co zvysuju bezpecne libido, ale rozhodne nie dalej.

Lily2727

Akurat citam, ze Coaxil sa nesmie s liekmi zo skupiny IMAO a valdoxan s fluvoxanínom a ciprofloxacínom. Budem velmi vdacna za vase odpovede :)

Lily2727

Este dodatok, citala som aj o nejakom Picamilone, tak ci by som to mohla vyskusat,ak by to nebolo v interakcii s coaxilom a valdoxanom.

Lily2727

Prosim Vas RNG, chcem sa opytat, ci by som mohla do antidepresív COAXIL a VALDOXAN vyskusat St Johns Wort, zeby som brala 1 denne (ak je to bezpecne), alebo aspon pri nahlej uzkosti, alebo panickom ataku. Chcem pomaly vysadit antidepresiva, a co som pozerala na anglickych strankach tak neboli uvedene ziadne interakcie s mojimi liekmi. Dakujem :) Popripade, ak by ste mi poradili aj nieco ine proti uzkosti, bola by som velmi vdacna.

PF2014

Ahoj RNG, mal by som na teba pár otázok.

Chcel by som sa poradiť o užívaní testosterónu v tabletách, či by malo ich zmysel užívať, ak by som čakal zvýšenie sily? Neviem čo od toho čakať, čo by sa zmenilo, s hormónmi sa zase moc nechcem zahrávať, aby to neuškodilo. Všimol som si jednu vec, že slabo zarastám, môžem sa neholiť aj mesiac a neni to extra vidieť. Poznám ľudí, čo aj za 2 týždne sú dosť zarastený. Neviem, čím to je, závisí to aj od testosterónu?

Chcel by som sa ďalej spýtať, čo si myslíš o týchto vitamínoch, je to dobrý zdroj? rozmýšľam o kúpe. Je dosť ťažké nájsť vhodné vitamíny, keďže všetko čo sa skoro predáva, sú oxidy a písal si tuším, že to neni veľmi vhodný zdroj.

www.biotechusa.sk