Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

kikimorisko27

Dobry den pan. RNG,

chcela by som sa vas opytat, aky mate nazor na testosterone a deca injekcne steroidne hormony , v pripade , ak ma niekto problemy so slachami , nakolko ich ma znicene z cvicenia v posilovni. Vedeli by ste mi poradit , co by sa mohlo brat v takomto pripade? NSDA? pocula som ze devil´s claw , alebo samento alebo aj vit B atd..

Dakujem velmi pekne za odpoved.
S pozdravom
Kikimorisko

RNG

Poofs, ja nema ziadne moje vyrobky, ale na oreganovy olej pouzivam najma entericke kapsulky z firmy NOW, a citricidal pouzivam povodny, dnes pravdepodobne sa jedna o citricidal profesional z firmy BioChem Research.
Pozti na google.com
Mnoho ludi zo Slovenska napr kupuje z firmu iherb.com, ale ti zatial ten citricidal profesional nemaju.

RNG

lu, ked sa citis zdrava a neberies uz ziadne chemicke lieky, tak mozes ist aj na party a s mierou pit. Kde je ale viacero ludi tam moze oslabeny organizmus nachytat nejaku infekciu ovela lahsie.A oslabena si, lebo mas atb znicenu probioticku floru, a to trva vybudovat zopar tyzdnov minimalne.

proofs

tento Enerex N-AcetylCysteín - NAC 90 x 1000mg stoji 38 euro: ake su rozdiely oproti tym lacnejsim zo zahranicia?.....

proofs

p. RNG viete mi poslat linky na vase prirodne lieciva? mam z toho gulas,co si mam objednat.....trapia ma casto infekcie HDC spojene s dlhou bolestou hrdla: testy na CPN+mykoplazmy o 2 tyzdne budu vysledky:

myslel som tieto pripravky
oreganovy olej
citricidal
+este nieco

mail: killpointik@gmail.com

dakujem

lu

Prosím ta, este mi porad, dnes mám ísť na narodeninovu akciu, dlho som už nikde nebola, nechodím nikde...ale, chcela by som vedieť, či si môžem vypiť alkohol?? Ako som písala, min.pondelok 18.8.mi trhali ten zub..dnes je 29.8.a po tých bolestiach som konečne ok!!!neboli má to už, pekne sa to lieči a preto sa chcem opýtať, či ísť na akciu a vypiť si, alebo to radšej nechať tak??? Ďakujem aj za tie probiotika....diky

RNG

Jessy, na bolestivre menstruacie pomaha najma yam, tj diosgenin v nom, kde davka diosgeninu musi byt okolo 200 mg denne.
Pomahaju aj ine, ako pupalkovy olej, damiana, black cohosh a pripadne aj adaptogen Dong Quai/angelica sinensis.

RNG

Verondza, ten syrup obsahuje cukry a nevidim tam ziadne kozervacne prostriedky, len male stopy vitaminov v znysle starych odporucenych dennych davok z roku 1048.
Betaglukan je z hub a syrup, po otvoreni sa moze lahko kazit, ked nie je chladeny.
Takze tam mozu byt reakcie na huby aj pokazeny syrup.
Aj tak dospela davka betaglukanov, co tu odporucam(kvasnicive) je 3 x 500 mg intenzivne a 2 x 250 mg udrzobne a na ine vahy, nez dospelu(70kg) to treba prepocitat

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk