Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

Ogi2

Super RNG dakujem. tak pre zdravie by clovek mal spravit cokolvek si myslim.

PS ozunacenie toho ako klistir je metuce. pretoze predsa ide o vstrebavanie KolStrieb. cez sliznice cize by sa nemalo nic dostat spet von.

Prosim ta mam este otazku ohladne HPV, nevies tu poslat nejaky link k ucinnej liecbe? a ako sa da diagnostikovat u muza? ak nma ziadne priznaky?? dakujem

redka

otazocka... magnezium... dobra forma je citrat, threonate a potom si pisal ze nejaka viazana na proteiny??? a co tato forma? je to v pohode? ako je to vyuzitelne, vstrebatelne? www.woerwagpharma.sk

oxid asi nie je prave najlepsia forma ale zato najlacnejsia...

hajjo

Prosím Vás o radu po mesiaci, napísal som príspevok do témy demencia-alzheimer keby ste si to tam pozrel a odpísal. Vopred ďakujem !

RNG

Ogi2, vstrebavanie KS priamo do krvi cez sliznice v ustach som tu iste uz spomenul niekedy, ale vstrebavanie z klistiru som asi nespomenul. To je definitivne dalsia moznost, hoci pre prevedenie by mali rozni ludia k tomu odpor.
Vstrebavanie napr ozonu z criev, kedze prilis drazdi pluca a tak tadial sa neda ucinne davat je uz davnejsie spominane ako alternativa infuzie ozonizovanej krvi do tela

RNG

Zuzi, ten roztok nikto nepredava, ja si ho vyrabam sam z 99% cisteho DMSO a tak isto cisteho praskoveho trans resveratrolu, co som si kupil cez internet cez e-bay, ako 99% Ultra Pure Trans Resveratrol Powder
Do sklenenej flasticky, 30 ml som dal skoro do plna DMSO a prisypal asi 1/4 lyzicky(0.5 gramov ) trans resveratrolu.

Ogi2

AHoj RNG.
Kdesi som videl ze spominas ze koloidne striebro sa velmi zle dostava do tela cez zaludok a tak ma napadlo skusit to z ineho konca.
Vstrebavanie koloidneho striebra cez hrube crevo.

Vstrebavnie tekutin cez hrube crevo- toto sa pouziva ako technika zachrani ked nemate v dosahu pitnu vodu napriklad na mori ked stroskotate. Telo cez hrube crevo dokaze vstrebat vodu a pritom neskolabuju oblicky koli vysokemu obsahu soli.

Teda urcite sa tak dokaze vstrebat aj koloidne striebro a vyhne sa tak zaludocnim kyselinam. aky mas na to nazor?
myslis ze by to bolo vhodne?

RNG

Pigmentove skvrny na kozi sice nazivaju pecenove skvrny, ale zatial som nenasiel ziadny clanok z vyskumu , kde by tieto skvrny boli akokolvek spojene s cinnostou pecene. Su to melaminove skvrny, nie pecenove a znizenie vyroby melaminu, co je ochrana proti slnecnemu ziareniu sa da dosiahnut napr roztokom antioxidantu, transresveratrolu v DMSO, 1.5% roztok, nanasany priamo na skvrny. Ja si to robim uz asi mesiac na mojej tvari a plesine, a skvrny mi zretelne blednu.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk