Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

ni-ka

ja by som sa chcela spytat kolko MSM a vit.C si mozem najviac dat?
teraz som mala problem s kolenom (mam ho oslabene, dostala som zapal zo zuba, infekt mi zasiahol koleno, horucky, ATB,teraz sa doliecujem)a stale mam bolave slachy, vazy a upony, nemozem sa na nohu ani postavit...
MSM a Cecko beriem uz asi dva roky, z kazdeho prasku 1 cajovu lyzicku denne...
Mozem si teraz, ked potrebujem zregenerovat koleno a zbavit sa zapalu, davat dve alebo az tri lyzicky z kazdeho denne? Nezabije ma to? :-) a nie je to velka zataz na oblicky?Lebo mam znizenu GF...
snad niekto poradi, lebo na nete som nic nenasla :-(

RNG

Lia Bromelain a MSM.
Keby si sa dostala k DMSO, to je este lepsie.DMSO sa da natierat na kozu blizko zranenia a ako univerzalne polarne rozpustidlo a zaroven zdroj siry urychli hojenie.
Pozor na DMSO, rozpusta plaasticke latky a moze ich preniest cez kozu do tela. Preto narabajte s nim opatrne, natierajte len na cistu kozu, prechovavajte len v skle alebo na to navrhnutych plastickych nadobach, po natreti sa koza nesmie nicioho dotykat, ziadnycy latok oblecenia a podobne, lebo tie obsahuju rozne plastivke latky. Pre istotu, zbytok co sa nevsiakne za pol hodinu zmyte dobre vodou a az potom sa to miesto moze dotykat siat a podobne.

RNG

andula, to je jedno. Vaha tych kapsul je nepatrna, takze to nemozes povazovat ani za ucinny zdroj zelatiny ani mikrovlaknin

lia223

zdravim RNG,
čo by si odporučil na rýchlejšie zahojenie športových úrazov? dosť ma boli vnutorna strana chodidla po behu. VDAKA!

andula1

RNG a lecitin ci serapeptaza cisti cievy od upchatia,aby sa predislo infarktu ci porazke.
A viac odporucas veggie capsule alebo zele kapsule na ester C,ale aj celkovo. Dakujem za odpoved

RNG

Lezitin emulzifikuje tuky tja cisti nanosy na civnych stenach.
Pancreatin je zmes roznycy enzymov, ktore rozkladaju rozne latky, bielkoviny sacharidy aj tuky(lipidy)
Serrapeptaza je bielkoviny rozbijajuci enzym, uzitocny na riedenie krvi, rozbijamie krvnych zrazenin a odhlienovanie/odmaskovanie pri roznych infekciach a alergiach.

andy_2

Dakujem za odpoved, tie pripravky, ktoré som spominala su vraj "prirodne". Ale predsa len poprosim, tie dávky mozu byt pre 6 rocne dieta s takou diagnozou,ako som uviedla? (reumat.artritida+kašel+močové cesty). Ti alternativni lekari, s ktorymi synove problémy sem-tam konzultujem pripustaju putujuce zápaly, hrubnutie kosti na klboch a zápaly klbov a tkaniv. Nevedia, ako pomoct, ze uz len klasicki lekari a lieky (u neho metotrexat). Tak bojujem sama. Dakujem za informácie.

andula1

Dakujem rng, odporucil si kapsule , ale ktore tie zo zele alebo veggie caps. Ci to uz je jedno?
A na cistenie ciev odporucas lecitin,pancreatin,serapeptaza,pripadne l lysin, aky je u tychto doplkov rozdiel,neviem co kupit?

RNG

Kajulka, o nicom takom som v USA nepocul. Tresty su priprisne,nielen financne, ale aj zhabanie majetkov a roky vazenia, nez by si niekto take nieco dovolil.
Proste sa to neoplati a kedze je svet riadeny peniazmi, a je take nieco v USA financne nevyhodne, tak sa to jednoducho nedeje.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk