Otázky na RNG

bmw

Diky RNG, tak som vyhodil zo zoznamu ten citricidal a doplnil Olive leaf extract a oregano oil enteric softgels..ked to otestujem dlhodobo na sebe a rok nebudem chory, tak som vyhral nad pravidelnymi nadchami a antibiotikami...

RNG

Vela ludi si lieci ulceroznu kolitidu, ktra obvykle zacina nedostatkom zaludocnych kyselin, ked sa cez zaludok prebojuju rozne skodlive mikroby na jedle do criev, najprv vyvolaju IBS, neskor Crohna az to vyusti do ulceroznej kolitidy.
Takze klucove slovo v naprave travenia je doplnok kyselin, enzymov mikrovlaknin a probiotik.
Viac okolo toho najdes napr na fore, co si mozes najst cez Google.sk pod rng, ulcerozna kolitida. Tam sa viaceri radia ako na to a ako sa toho casom dokonca zbavit a vyhojit si creva, nie len do nekonecna liecit a nevyliecit.

RNG

bmw, zabudni na GSE z NuriBiotic, dnes to uz neobsahuje citricidal ale je to len obycasjny vytazok z grapefruitovych semien, co ma zlomok ucinnosti povodneho citricidalu.
Skor by som tam dal NAC a oreganovy olej v enterickych kapsuliach, kdeze plno ludi dookola kasle a kvapockova infekcia sa ti stale dostava do tela.
Pripadne pozri na extrakt z olivovych listov, co je ucinny na rozne dnes beziace nakazy viac ako mnohe lieky.

vierka555

Prosim o radu RNG raz som tu čítala o enzymoch myslím že dovoz USA ktoré su oveľa silnejšie. Prosim o radu, názov, link. Ma niekto skúsenosti s ulceroznou kolitidou?

bmw

kto tu vraví, že sa nedá bez tohto tu žiť?? sú to doplnky pre zdravší život, pre ludi, ktori to potrebuju, ked to nepotrebujes, tak to nekupis a hotovo

bmw

Urobil som suhrn zopar nevyhnutnych doplnkov mať doma z iherb.com:

American Health, Ester-C, 1000 mg with Citrus Bioflavonoids, 180 Veggie Tabs -

Jarrow Formulas, Curcumin 95, 500 mg, 120 Capsules -

Doctor's Best, Quercetin Bromelain, 180 Veggie Caps –

Doctor's Best, Best 3000 GDU Bromelain, 500 mg, 90 Veggie Caps (DRB-00215) –

Doctor's Best, Best Serrapeptase, 90 Veggie Caps –

NutriBiotic, GSE Grapefruit Seed Extract, Liquid Concentrate, 4 fl oz (118 ml) –

Jarrow Formulas, Jarro-Dophilus EPS, 120 Capsules –

Cena za vsetko je cca 120,- eur minus zlava nejaka...cca 110,- eur...myslim, ze som nezabudol na nic..su to zakladne doplnky pre telo...

RNG

Ester C je vodorozpustna forma, ester C palmitate je tukorozpustna forma. Ja pouzivam oboje, ustne ester C prasok, a do kremov na telo ester C palmitate, lebo tento prestu[puje do podkozneho tukoveha vaziva, kde sa zdrzuje hodne dlho a priaznivo vplyva na stav koze. Now je pomerne velmi dobra firma, pre mna miestna, ale osobne objednavam znacky s najlepsimi obsahmi a cenami, tj nie som "verny" ziadnej znacke.

RNG

Co sa tyka tych antidepresiv
Alventa/venlafaxine ma ucinok SNRI a hromadu skodlivych postrannych ucinkov, vcitane navykovosti
www.rxlist.com
Vytazok z st Johns wort ma ucinky ssri, snri a dokonca ovplyvnuje aj hladinu GABA. Samozrejme ho neodporucam brat kazdodenne, nie je navykovy, takze sa da brat az kej ne nan potreba a ucinna davka musi obsahovat 3 mg hypericinu a 30 mg hypergorinu, ako mas v 3 kapsuliach produktu z Paradise herb.
Timonil/carbamazepine je navykove utlmovadlo, v mojom slovniku oblbovak a spomalovac, tiez znacne navykovy
www.rxlist.com
Risepro/risperidal je tiez druh antipsychotickej drogy, ukludnujucej ale tak isto s hromadou skodlivych ucinkov
www.rxlist.com, tiez sa nema brat s liekmi, ktore maju ucinok odchytu serotoninu(ssri, snri) ako ma napr alventa.
a dnes je proti nemu uz hromada sudov
www.thesteinberglawfirm.com

Tisercin/levopromazinum
en.wikipedia.org
ma tiez hromady skodlivych ucinkov a najma by sa nemal brat v kombinacii s inymi aa ntidepresantmi, ale zialbohu sa to az pricasto robi.

Ja odporucam destresovanie, vitaminy B ako napr zmes stress B , thai chi, yogu, L theanine v davkach 2 x 400 mg a podobne

RNG

Mallanka, vyssia davka vitaminu D-3 v krvi nie je prekazatelne skodliva, aj ked je to dvojnasobok toho, co lekari povazuju za normal.
Ale ked chces, mozes jej prestat davat ten vitamin a uvidis, ako rychlo sa jej stav bude zhorsovat.
Napis to sem, prosim, lebo ten typ informacie som nenasiel zatial na internete.
Inac aj lieky na Alzheimera, hoci viacmenej neucinne maju rozne skodlive postranne ucinky a predsa ich lekari s kludom predpisuju.