Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

Jozefe

Je aj nejaký záznam o úsešnosti liečby na tom teeteri hang ups.vyzerá to byť fajn akurát neviem ako by som to dostal na slovensko.Tu nič nemajú v tomto kocúrkove

Jozefe

Je aj nejaký záznam o úsešnosti liečby na tom teeteri hang ups.vyzerá to byť fajn akurát neviem ako by som to dostal na slovensko.Tu nič nemajú v tomto kocúrkove

malaanka

RNG
pýtala som sa aj v novej téme aj v téme Alzheimer o vit.D3
Mama ho brala na tvoje doporučenie,mesiac vysoké dávky 50 000 Iu a potom 10 000 Iu asi rok a teraz jej zistili v krvi vysokú hladinu vit.D.
Pýtam sa ťa,či jej mám vit.vysadiť,ako doporučuje lekár,alebo jej ho mám podávať naďalej.

PF2014

Raz som ich vysadil a bolo mi tak zle, že som sa k nim o pár mesiacov znova vrátil. Tak neviem, ako to mám vyriešiť, alebo to kombinovať s nejako prírodnými produktmi, aby som zmiernil ten dopad, len neviem, ako by to išlo dokopy.

RNG

PF 2014, beries 4 rozne druhy navykovych antidepresiv, co nicia mozog a divis sa , ze mas z nich zle nasledky???? Verd sa pozri na ich mozne skodlive nasledky, a to su jednotlivo uvedene, v kombinacii sa to este podstatne zhorsuje.

RNG

Akukolvek cast, je trochu prisilne . Ale definitivne spravne doplnky na kosti a slachy, cvicenie a trakcia alebo zavesenie sa za nohy na 10-15 minut denne mozu situaciu podstatne zlepsit. Dobry je napr znacka Teeter, najdes rozne cez Google.com uvedenim Hang ups

PF2014

Zabudol som napísať, že beriem antidepresíva, konkrétne Alventu, Timonil a Risepro. Občasne aj Tisercin. Rozmýšľam o vysadení týchto liekov, nakoľko mi podľa mňa nepomáhajú a som z nich len unavený. Skúsil by som to nahradiť niečím iným, len sa bojím, aby mi nebolo ešte horšie, ak by si mi mohol v tomto poradiť. Niečo prírodné.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk