Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

PF2014

Raz som ich vysadil a bolo mi tak zle, že som sa k nim o pár mesiacov znova vrátil. Tak neviem, ako to mám vyriešiť, alebo to kombinovať s nejako prírodnými produktmi, aby som zmiernil ten dopad, len neviem, ako by to išlo dokopy.

RNG

PF 2014, beries 4 rozne druhy navykovych antidepresiv, co nicia mozog a divis sa , ze mas z nich zle nasledky???? Verd sa pozri na ich mozne skodlive nasledky, a to su jednotlivo uvedene, v kombinacii sa to este podstatne zhorsuje.

RNG

Akukolvek cast, je trochu prisilne . Ale definitivne spravne doplnky na kosti a slachy, cvicenie a trakcia alebo zavesenie sa za nohy na 10-15 minut denne mozu situaciu podstatne zlepsit. Dobry je napr znacka Teeter, najdes rozne cez Google.com uvedenim Hang ups

PF2014

Zabudol som napísať, že beriem antidepresíva, konkrétne Alventu, Timonil a Risepro. Občasne aj Tisercin. Rozmýšľam o vysadení týchto liekov, nakoľko mi podľa mňa nepomáhajú a som z nich len unavený. Skúsil by som to nahradiť niečím iným, len sa bojím, aby mi nebolo ešte horšie, ak by si mi mohol v tomto poradiť. Niečo prírodné.

PF2014

Ahoj RNG, minule si mi tuším písal, že trasenie a zabúdanie môže byť nedostatkom vitamínu B-12. Beriem ho už dlhšiu dobu a je to o tom istom. Hlavne to zabúdanie, volám s človekom 10 minút a po skončení telefonátu ani neviem, o čom sme rozprávali. Mám len 21, je to divné, neviem čím je to spôsobené, a kde sa vlastne s tým obrátiť a na koho. Aj moje vyjadrovanie je aké si horšie.

Flatt

RNG, dokážu nejaké výživové doplnky regenerovať akokoľvek poškodenú krčnú chrbticu alebo sa to dá jedine cvičením? Vieš mi niečo povedať o zlomených väzoch, liečení následkov a či sa dajú nejakými doplnkami spevňovať, aby k tomu nemuselo napr. pri nejakom úraze dôjsť? Ďakujem.

RNG

bmw, pozri cez Google.sk pod rng infekcie, a tiez alergie, kde su rozne dovody a rady ako sa toho zbavit.
Zialbohu morska voda a ustne brane atb adresuju len malu cast zapalov nosohltanu, dokonca atb niektore mikroby, co to sposobuju, doslova podporuju tym, ze znicia probioticku floru, co nas proti roznym tym roznym infekciam, na ktore atb neucinkuju, ochranuje.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk