Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

viper3000

Ahoj RNG.Chem sa ta opytat nedavno mi bol diagnostikovany HP (a mam ho aj spojeny z refluxom) jicen alebo teda zvierac podla gastroskopie funguje ok takze reflux alebo teda drazdenie pazeraka ide spolu s HP.Ostatne veci mam negativne vredy atd...
Chcem sa ta opytat mam teraz antibiotika ale po 7 dnoch ....chcem uzivat radsej nejake prirodnejsie latky.
nasiel som ze na HP je dobre popri antibiotkach brat ...Lacdobacilus Aurori (probiotikum) ze vraj zvysuje ucinnost liecby az o 20 a viac %.Ale chcel by som aby si mi doporucil odkial alebo kde kupit koloidne striebro a este by som predtym vyskusal Mastichu ale ani to neviem odkial kupit a ktoru ci tabletky koren alebo co je taka najlepsia volba.Ak by si mi vedel poradit bol by som ti vdacny.

joa

Dobry vecer, RNG, ja by som sa chcela opytat co robit, ak sa mojmu 2rocnemu synovi objavili hlieny v stolici, je tiez trosku redsia. Davam mu probiotika, zda sa mi, ze mu to ustupuje. Z coho to moze byt? dakujem pekne joa

RNG

Destilaty obsahuju len jedinu uzitocnu latku a aj to len s mierou, tj cisty alkohol. Ten nerozsiruje ani neuzuje cievy poznatelne, len rozpusta na nich usadene tukovite latky, aj to len dost malo. Zoalbohu s krvou potom idu do pecene, kde sa alkohol rozlozi a tuky ulozia. take ked to robis dlhsie a vo vacsej miere, mozes si pretazit pecen tukmi, kde tukove bunky zacnu praskat, pecen stvrdne a zjavi sa=cirhoza.
Preto opatrne s tym alkoholom. Co sa toho tyka, lecitin je ovela lepsi, lebo aj ked cisti cievy, neuklada tuky do pecene, dokonca niekedy pomoze pecen aj odtucnit.

RNG

Suns, kazdemu odporucam doplnovat to, co v potrave nedostavame v dostatku, tj zinok, selen jod, vitaminy C E D-3, mikrovlakniny obcas kvalitne probiotika a pouzivat aspon raz tyzdenne lyzicu lecitinu na cistenie ciev.
Ine doplnky su len podla potreby tela.

orol

Srdecne pozdravujem, dovol mi otazku:

ako to je konkretne s bielym alkoholom pravou slivovicou 52%, zužuje alebo roztahuje cievy?

a ako to je s koňakmi, resp. brandy 40%, zuzuju, alebo roztahuju cievy??

P.s- po tom "zlcniku" sa s odstupom casu ako mas? Dufam, ze uz je vsetko v naprostom OK, vela zdaru.

suns

RNG, veľmi oceňujem Vašu snahu a prácu pre tento portál :) Ďakujeme :)
Chcem sa spýtať prosím:

Čo by sme s manželom mali na dennej báze užívať?
Sme mladí, máme 25, do 3 rokov si chceme založiť rodinu a postaviť sa k tomu zodpovedne.
Obaja sme zdravotne v poriadku, váhovo taktiež, akurát samozrejme sú zanesené tráviace orgány, manžel mal pri narodení zvýšený bilirubín, tak by sme potrebovali niečo na detoxikáciu pečene a celkovo, zvýšenie imunity.
Objednáme z iherb, nech to máme v januári doma a môžeme začať s premenou životnýho štýlu.
Aká je asi prvotná investícia?
Veľmi ďakujem za pomoc :* Môžete mi prípadne odporučiť nejaké linky na preštudovanie ? ( aj v angličtine ).
Ďakujem ešte raz :)

RNG

Travenie je vec dostatku kyselin enzymov, mikrovlaknin a probiotik. Kysle v zaludku je len klamlivy pocit, zaludok je pokryty mazom tj necitis v nom kyseliny. Ak mas malo kyselin, tak ti jedlo v zaludku kvasi,. plyny vytlacia peny do pazeraku a tam je ten pocit paly,, tj nie v zaludku. tazoba v zaludku je z hnitia potravin a vytvaranie toxinov, to je tiez mozne len pri nedostatku kyselin.

domca2512

Ahoj RNG. som už zúfalá neviem si niako poradiť. kedisi som boal veľmi chudá vadilo mi to a tak soms a začla neksutočne veľa prejedať. Trvalo to cca trištvrte roka. Stále soms a prejedala. Vim že to boal chyba. No od vetddy som si zničila trávenie Všetko čo zjem mam pocit kameňov v žaludku. A nikdy ho necítim prázdny a ani normálne najedený. Niekedy ma to tam ako keby aj štípe alebo ako keby cítim niečo kyslé v žaludku. Nevedel by si mi niečo poradiť ? Za odpoveď ďakujem.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk