Otázky na RNG

RNG

OK. Len som povedal svoje vyhrady proti dietam, ktore vylucuju rozne potraviny. Neviem si predstavit vitarianstvo , kde nesmies ani maso, ani vajcia ani ryby tepelne upravovat. Toti to je mimoriadne nehygienicke, kedze tieto potraviny obsahuju rozne mikroby a parazity a skor ci neskor ich z nich musis dostat. A vylucit vsetky masa, hydinu, ryby vajcia a podobne je nezdave, lebo to nie je dostatocne pestra strava.

Maruska9

nemyslela som to ako dietu Pan RNG, ale celkovo ako zivotny styl, stravovanie. Dakujem, verim, ze raz budem 100% na raw food. Uz som si o tom vela precitala a velmi ma to laka.

RNG

Maruska 9, nie som za vylucne diety akekolvek, clovek potrebuje pestrost, ale vitarianstvo ma hodne dobrych bodov , lebo dava cloveku upravami neznicenych prirodnych hodnot.

Maruska9

Pan RNG, ja sa Vas chcem spytat co hovorite na vitarianstvo, teda konzumaciu vylucne surovej, živej stravy.
Dakujem pekne.

RNG

Pri protiparazitickej kure je dobre brat aj mikrovlakniny, lebo sa telo odmoruje a tieto mikrovlakniny to do seba nasaju a vynesu von z tela.

mamado

RNG, ďakujem ti moc za rýchlu odpoveď.
O Serapeptáze som rozmýšľala, len som nevedela, či je dobrá, ale keď si mi to napísal, určite si ju objednám aj tú kyselinu na trávenie.
Popozerám na google čo si mi poslal a musím sa asi rozhodnúť čím začať.
ale asi začnem tými parazitmi.
Neviem, všetko naraz sa asi nedá, však?

Ešte raz ďakujem krásne.
A pozdravuje ťa môj synček Dodko.

RNG

Alex 15, nevidim ziadny dovod na dlhodobe 4 x do dna kvapkanie KS do oci. Na moj syndrom suchych oci staci obvykle raz denne trochu ostriekat tvar s otvorenymi ocami. Na zapal ako "pink eye" samozrejme treba niekolko dni kvapkat viackrat denne.
Argyria moze nastat len ked je toho striebra velmi vela, co 10az 30 ppm KS nema
Striebro telu nemoze skodit, lebo sa prakticky v tele neviaze na nic. Aj ludia, blazni co piju strieborne brecky a dostali do tela aj vyse 100 gramov striebra a maju kozu od toho celkom sivu a tak isto vlasy, su napriek tej bububu argyrii celkom zdravi.

RNG

Mamado, chronicky znamena len, ze ho lekari nevedia svojimi liekmi vyliecit. Zapal je vzdy sposobeny alebo zamorenim alebo mikrobami a parazitmi. A tie sa vzdy daju znicit, pokial pouzijes na ne spravny prostriedok.
Na parazity je napr protokol dr Huldy Clark, najdes ho aj na Slovensku, napr cez Google.sk pod protiparazitalny balicek, vyrobok firmy Jukl.
Na mikrobialne nakazy odporucam zvysovanie viralnej imunity, lebo to mozu byt nase vlastne premnozene virusy(pozri cez Google.sk pod rng herpes ako na to) mozu to byt rozne bakterie, ktore su atb rezistentne, na to by som poradil pit roztok citricidalu, mozu to byt ine maskovane infekcie(biofilmy L-formy...), ktore treba najprv odmaskovat(NAC, serrapeptaza) , aby sa dali znicit ci uz vlastnou telesnou obranou, liekmi ci antimikrobialnymi doplnkami, Mozu to byt aj kvasne infekcie a plesne(ako na to pozri napr v teme rng, candida). V kazdomm pripade ale nakaza sa do pankreasu musela dostat odniekadial, a teda presla cez nedostatocne kysly zaludok a nakazila creva aj pankreas. Tj potrebujes doplnat kyseliny, nielen enzymy, a brat hodne mikrovlaknin a nasadit si kvalitne probiotika, lebo tieto dobre rozmnozene nam produkuju az 70% vsetkych obrannych latok, co ma telo k dispozicii. Takze ich nesmies nicit pouzivanim atb podla moznosti a ked si uz nuteny pouzit atb, tak si ich musis co najskor obnovit v crevach, inac je telo velmi oslabene v obrane proti roznym mikrobom.

Alex15

Zdravim RNG, už aj ja som si kupil kvapky koloidného striebra, ale je to naozaj bezpečne aj ked si to človek kvapka 4x denne do očí? Nemoze vzniknuť nejaká lokálna argýria, zvyšený očny tlak, ukladanie alebo poškodenie očnych buniek? Lebo neviem, ako sa z povrchu očí može striebro dostať preč a ked je tam dlhodobo, či nespravi viac škod ako užitku. Predom dakujem za odpoved.