Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

joa

Ahoj RNG, mam dost vazne problemy asi od marca s travenim. Objavuju sa mi riedke stolice a mam krce a plynatost v crevach. Zistili mi HP, candidu a gilbertov syndrom. Schudla som 6 kil, ked som drzala protikandidovu dietu a uz nevladzem dalej, lebo nemam sily, som unavena. Porad mi co dalej, lebo som proti vsetkym tym chemickym tabletam, uz ani to nevladzem dalej jest. Dakujem Joa

RNG

Julika, ja osobne MMS poznam len z citania, osobne som ho este nikdy nepouzil, chvala Bohu, vzdy sa mi podarilo veci vyriesit prirodnymi doplnkami, nemusel som siahnut na tuto sice velmi uzitocnu oxidacnu metodu, ale vlastne chemiu.Nie ze by som bol proti, sam mam doma zasobu pre pripad nutnosti a dufam, ze to nikdy nebudem musiet pouzit.
Totiz to su velmi silne oxidacne prostriedky a znicia celu mikrofloru vsade, kde sa dostanu, vyvolavaju silnu uhynovu/herxheimerovu reakciu, a ja osobne sa nechcem sterilizovat, ale v mieri nazivat s mojimi uzitocnymi probiotikami na tele a v tele, podla moznosti.
Skus to povrchovo, mozno ti to pomoze. Tak je prienik do tela minimalny a neznici ti to probioticku floru inde, najma nie v crevach, kde je nam velmi potrebna.

yulika

Dobrý deň RNG,

Chcela by som sa spýtať, aký je Váš názor na liečbu (zmiernenie, zastavenie šírenia) vitiliga pomocou MMS?

Ďakujem

RNG

Adoree, zapal je vzdy niecim sposobeny, ci uz roznymi mikroboami, ci zamorenin alebo mozno i parazitami. No a kazdu z tychto pricin sa da ucinne adresovat.
Odporucam pore zaciatok najma koloidnu striebornu vodu 3-4 krat denne 2w kvapky do kazdeho oka, pripadne to striedat s roztokom citricidalu, 4 kvapky na deci vody, nie silnejsie, prosim.
ATB zaberaju len na cast bakterii, koloidna strieborna voda a citricidal zaberaju nielen na bakterie, ale aj ine rozne mikroby, casto aj na take, na ktore atb vobec nezaberu.
Akl tam ma nejaku formu maskovanej infekcie, ako biofilm, odporucam jej brat aj NAC(2 x 600 az 1200 mg) a serrapeptazu(3 x 120 000 IU) na odmaskovanie, inac sa neda zo zamaskovanymi infekciami ucinne bojovat.
A uz rozhodne nie antibiotikami! Nakoniec o tom sa mohla uz sama presvecit, kedze sa to neustale vracia.Vyliecena infekcia sa vratit nemoze
"Opakovanie tej istej neucinnej metody znova a znova s ocakavanim je dostanes iny vysledok je znakom sialenstva."

Inac odporucam jej obnovit si probioticku floru, ked brala tolko antibiotik, lebo zdrava crevna flora produkuje az 70% vsetkych obrannych latok v tele. Na to treba brat probiotika, kvalitne a cely zivot doplnok zmesi roznych mikrovlkaknin, inac si nemozes tu probioticku floru vybudovat po zniceni atb, ani dlhodobo udrzat.

RNG

Catenr, zialbohu na haemophillus influensae je citricidal samotny slabo ucinny, treba az koncentracia 660 ppm, tj 660 mg na liter.
Odporucam brat skor oreganovy olej, NAC a serrapeptazu, ktore tuto zamaskovanu infekciu odmaskuju a potom ju aj citricidal, aj oreganovy olej aj vlastna obrana tela vie znicit.

RNG

Lenka,jedz len tolko jadierok, co by si zjedla ovocia. A nemusis kupovat extra jadierka, jedz jadierka z jablk, marhul, sliviek, ceresni, ringlot ba dokonca aj broskyn a nektariniek. Vsetky z nich obsahuju horky kyanid, B-17/amygdalin v malom mnozstve a nase telo vydava z pecene enzym, co tento kyanid zneskodnuje po case. takze ziadne zhromazdovanie tu neexiastuje, to je zamerne sirena loz.

RNG

S8imka, melasa ma plno cukru takze zakysluje telo. Na druhej strane je to ale vytazok z traviny, co ma bohaty obsah mineralov. Tj radim "vsetko s mierou"

adoree

Dobry den RNG

kamaratke opakovane diagnostikuju zapal pod rohovkou, ktory jej stale odstranuju tak ze jej rohovku nadvihnu a zapal zoskriabu dole a potom nasadia antibiotika. Ma ju preto uz zvraskavenu. Aspon tak mi to popisala.
Vedeli by ste odporucit nejaku alternativnu liecbu? Na vasu radu som uz objednavala z i-herb pripravky na mykoplazmy na plucach (oreganovy olej, NAC, extrakt z olivovych listov) a i ked manzel bral aj antibiotika, myslim ze nam to pomohlo. Detom som davala oreg. olej ked boli nachladnuti a myslim ze to fakt zabera.
Dakujem vopred za radu.

Karin

catenr

Ahoj RNG, pozdravujem Ta. Opat by som potrebovala Tvoju radu. Mojmu synovi 3r., vysiel z vyteru z hrdla, haemophilus. Davam mu do nosteka roztok z Citricidalu riedeny v kokosovom oleji ale stale kasle a sopli(asi vyse mesiaca). Vies mi prosim poradit ako sa tejto bakterie zbavit? Mam mu roztok z GSE podavat aj vnutorne?

Dakujem

Lenka.a

Ahoj RNG, plánujem si kúpiť marhuľové jadierka z nejakého e-shopu. Koľko ich môžem jesť za deň pre udržanie zdravia? Čítal som, že u psov sa pri jedení jadierok hromadí v tele kyanid, u človeka to tak nie je a môžu sa jesť jadierka dlhodobo? Máš s tým nejaké skúsenosti? Vopred ďakujem za odpoveď.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk