Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

Nick44

RNG, chcem nakúpiť zo Swansonu, ale nepustí ma to, keď nevyplním všetky potrebné polia. Neviem, čo mám urobiť s políčkom State, lebo tam je len USA a Kanada. Mám tam dať čokoľvek a stačí potom dať krajinu Slovensko alebo ako? Ďakujem.

catenr

RNG, potrebovala by som od Vas radu lebo uz som zufala. Pred asi 3 mesiacmi ma zacali trapit problemy s klbami. Zacalo to ramenom. Najskor som si myslela, ze je to presilenie, kedze mam 2 male deti (1r. a 3r.)ktore stale nosim na rukach. Bolelo jedno rameno, potom druhe. Postupne to ustalo. Teraz ma ale zacali strasne boliet ruky. Konkretne prsty a clanky. Bolest sa strieda rat na jednej ruke potomm na druhej. Boli to az tak ze nedokazem zohnut prsty. Najcastejsie vsak bolia "hanky" ktore mi opuchnu a zacervenaju, zrejme zapal. Uz som z toho zufala lebo nemozem nic spravit a v noci sa budim na strasnu bolest. Trva to tak 3 dni potom bolest ustupi. Uz som objednana reumatologovi. Robili mi krvne vysetrenia kde mi zistili mierne zvysene ASLO ale reumat.faktor bol v norme. Ak by sa dalo urcite by som to ASLO chcela riesit nejakym prirodnym zdrojom ako liekmi. A najhorsie ze ma zacinaju boliet aj nohy. Raz bedrovy klb, potom koleno a teraz aj clenky. :(. Mam 30r. za sebou 2 porody priebehu 2 rokov, kojim a mam znizenu funkciu stitnej zlazy.

RNG

Farmacia plati hromade vedeckych pracovnikov , abuy vyfabrikovali daco skodlive na potravinovych doplnkoch a potravinach, a tym sa to obcas podari roznymi trikmi, dokonca nestitia sa falsovat aj vysledky. Nuz co sa da robit, zijeme vo svete penazi, a nie cesti a dobrych umyslov.
Aj omega 3 oleje sa daju pokazit roznymi "upravami" a vytazovanim, takze staci take pouzivat a dojdes k "skodlivym ucinkom"
Podobne falsovane spravy dali okolo fajciarov a beta karotenu, len tam "zabudli" povedat, ze pouzivali farmaceuticky synteticky beta-karoten s roznymi e-ckami....

RNG

Su latky, ktore maju v tele hromadu funkcii a nedostavame ich v potrave dost, preto ma zmysel si ich doplnovat. Menujem este raz
zinok(30 az 50 mg)
selen(200 az 600 mikrogramov)
jod(2 az 6 mg)
Vitamin C(3 gramy)
Vitamin D(200 az 600 IU)
Vitamin D-3(2000 az 5000 IU) a samozrejme mikrovlakniny, zmes 15 gramov denne minimum a obcas si nasadit rozne kvalitne probiotika.
Ano obsah zinku v ociach je znacny, preto su dokonca aj zinkove kvapky, optizinc, hoci ich ucinnost nemam nezavisle overenu.

Nick44

Áno viem, že odporúčaš koloidné striebro a citricidal. Myslel som ale niečo, čo regeneruje alebo podporuje rohovku zvnútra. Možno zinok?

RNG

Nick44, ja pouzivam na oci postrek koloidnou striebornou vodou, kazde rano pri holeni. To mi vyriesilo moj problem "syndromu sucheho oka"
Na nakazy v oku je dobry aj roztok citricidalu, 4 kvapky do deci vody(citricidal, profesional od BioChem research). Na mazanie oka je dobry 1% roztok glycerinu a 1/2 % hypromelozy, ale neodporuam ine chemikalie, okrem snad kyseliny borovej(.2 az 0.5%, kedysi sa nazyvalo toto borova voda)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk