Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

milka11.00

Ja ten liker chcem do pecenia, ale neviem ktore su dobre. Pozerala som recept na Cherry Liqueur Chocolate Bars a tam ide ceresnovy, ale moze sa nahradit aj inym a ja sa v likeroch vobec nevyznam tak by som potrebovala vediet, ktore su dobre.

A tie mixed drinky mas oblubene ake?

milka11.00

RNG aky je tvoj najoblubenejsi liker? A ked aj nepijes, urcite si ich uz v zivote vyskusal vela, ktore su podla teba naj?

RNG

Nubira, mne tie cisla nehovoria nic, ja nie som lekar a aj tak tie testy su velmi nespolahlive a za par dni mozes mat uplne ine cisla

RNG

Martinsos, ,ked clovek ma zdravotne problemy, tak su superjedla vitany doplnok, lebo su to prirodne jedla a nie priemyselne vyrobene doplnky.

nubira

Na krčnom mi robili test na boreliozu
a dnes mi volala sestrička, že mám 45tis. ale ona nevie, či to je zle, alebo dobre....Aký je Váš názor? A ak je to zle, ako to liečiť?

martinsos

Aha takže Now Foods, Pancreatin, 4X - 500 mg, 100 Capsules toto by mi bolo lepšie nie? tento má 2 g na kapsulu.

Zoberiem teda tú havajskú a je to teda dôležité na zabudovanie tých doplnkov do kostí? Bez toho by to nefungovalo tie doplnky na kosti?

RNG

Ta hawaiiska v prasku, vacsie balenie je aj cenove pristupnejsie, ako tabletky a je bez pridanych zbytocnych eciek. Naviac kedze je pestovana v mori v ultracistej vode, ma minimum zamorenia a obsahuje aj rozne stopove prvky, co spirulina pestovana v studnicnej vode nema.
Davka je lyzicka kopcom, tj asi 3 gramy. Ja si to davam do domacich yogurtov.
Matematika na oklamanie je casto pouzivana vyrobcami.
Tentokrat tych 5600 mg je na 4 tabletky, tj jedna tabletka obsahuje 1400 mg ekvivalent pankreatinu.

martinsos

A ešte teraz keď nemožem skrz prednison brať tie super enzymes tak by som najradšej objednal pancreatin , pozerám na tento Country Life, Gluten Free, Pancreatin, 100 Tablets

A tam píšu Serving Size: 4 Tablets

Pancreatin U.S.P.
(from 700 mg of pancreatin U.S.P. 8X equivalent to 5,600 mg of standard pancreatin) 1,400 mg (1.4 g)

A neviem sa z toho vysomáriť , koľko teda vychádza reálne pancreatínu na jednu kapsulu? Tam napíšu 5,6g a za tým hned 1,4g nechápem tomu.

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk