Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

milka11.00

RNG aky je tvoj najoblubenejsi liker? A ked aj nepijes, urcite si ich uz v zivote vyskusal vela, ktore su podla teba naj?

RNG

Nubira, mne tie cisla nehovoria nic, ja nie som lekar a aj tak tie testy su velmi nespolahlive a za par dni mozes mat uplne ine cisla

RNG

Martinsos, ,ked clovek ma zdravotne problemy, tak su superjedla vitany doplnok, lebo su to prirodne jedla a nie priemyselne vyrobene doplnky.

nubira

Na krčnom mi robili test na boreliozu
a dnes mi volala sestrička, že mám 45tis. ale ona nevie, či to je zle, alebo dobre....Aký je Váš názor? A ak je to zle, ako to liečiť?

martinsos

Aha takže Now Foods, Pancreatin, 4X - 500 mg, 100 Capsules toto by mi bolo lepšie nie? tento má 2 g na kapsulu.

Zoberiem teda tú havajskú a je to teda dôležité na zabudovanie tých doplnkov do kostí? Bez toho by to nefungovalo tie doplnky na kosti?

RNG

Ta hawaiiska v prasku, vacsie balenie je aj cenove pristupnejsie, ako tabletky a je bez pridanych zbytocnych eciek. Naviac kedze je pestovana v mori v ultracistej vode, ma minimum zamorenia a obsahuje aj rozne stopove prvky, co spirulina pestovana v studnicnej vode nema.
Davka je lyzicka kopcom, tj asi 3 gramy. Ja si to davam do domacich yogurtov.
Matematika na oklamanie je casto pouzivana vyrobcami.
Tentokrat tych 5600 mg je na 4 tabletky, tj jedna tabletka obsahuje 1400 mg ekvivalent pankreatinu.

martinsos

A ešte teraz keď nemožem skrz prednison brať tie super enzymes tak by som najradšej objednal pancreatin , pozerám na tento Country Life, Gluten Free, Pancreatin, 100 Tablets

A tam píšu Serving Size: 4 Tablets

Pancreatin U.S.P.
(from 700 mg of pancreatin U.S.P. 8X equivalent to 5,600 mg of standard pancreatin) 1,400 mg (1.4 g)

A neviem sa z toho vysomáriť , koľko teda vychádza reálne pancreatínu na jednu kapsulu? Tam napíšu 5,6g a za tým hned 1,4g nechápem tomu.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk