Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

RNG

Nuz uz vyse 50 rokov oslobodzujem Kubu, tj pijem Cuba Libre. co je poldeci rumu do polky coca coly s ladom a polkou limetky.
Je to osvizujuce a pijem to najma, ked sme na dovolenke v tropoch.
Inac tu su stovky roznych miesanych napojov, kedysi som ich sam miesal pre hosti hromadu, dnes uz ludia piju menej takze mam tu sancu dost zriedka.

Lenka.a

Ahoj RNG, produkty ktorých firiem odporučaš na kupovanie doplnkov vitaminov a minerálov, ak by som to kupovala zo Swansona alebo iHerb? Alebo je to jedno, dá sa spoľahnúť na všetky firmy a treba pozerať len na obsahy? Sú v USA ešte nejaké populárne internetové obchody na kupovanie výživových doplnkov? Vďaka.

milka11.00

Ja ten liker chcem do pecenia, ale neviem ktore su dobre. Pozerala som recept na Cherry Liqueur Chocolate Bars a tam ide ceresnovy, ale moze sa nahradit aj inym a ja sa v likeroch vobec nevyznam tak by som potrebovala vediet, ktore su dobre.

A tie mixed drinky mas oblubene ake?

milka11.00

RNG aky je tvoj najoblubenejsi liker? A ked aj nepijes, urcite si ich uz v zivote vyskusal vela, ktore su podla teba naj?

RNG

Nubira, mne tie cisla nehovoria nic, ja nie som lekar a aj tak tie testy su velmi nespolahlive a za par dni mozes mat uplne ine cisla

RNG

Martinsos, ,ked clovek ma zdravotne problemy, tak su superjedla vitany doplnok, lebo su to prirodne jedla a nie priemyselne vyrobene doplnky.

nubira

Na krčnom mi robili test na boreliozu
a dnes mi volala sestrička, že mám 45tis. ale ona nevie, či to je zle, alebo dobre....Aký je Váš názor? A ak je to zle, ako to liečiť?

martinsos

Aha takže Now Foods, Pancreatin, 4X - 500 mg, 100 Capsules toto by mi bolo lepšie nie? tento má 2 g na kapsulu.

Zoberiem teda tú havajskú a je to teda dôležité na zabudovanie tých doplnkov do kostí? Bez toho by to nefungovalo tie doplnky na kosti?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk