Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

martinsos

JJ určite to musí trvať kým sa to napraví , keď si zoberiem že mám 7 rokov zdevastované črevá :-/ Len som sa radšej spýtal či niečo nerobím zle :) Tak tie 3 dcl stačí zapiť tie mikrovlákniny?

Ďakujem

martinsos

Rng ja to robím tak , že tie mikrovlákniny v jogurte zapijem ešte 3dcl vody stačí to či mám ešte pridať? A stretol si sa už s takýmto , že začali s bratím vlaknin a probiotik ľudia viacej behať na wc? Je to niečo ako počiatočný detox čriev , že sa to musí celé vypratať dobre? Alebo len skratka potrebujem brať ešte aj tie ďalšie doplnky čo zatiaľ nemám doma a až potom môžem čakať , že sa zníži počet stolíc?

Ďakujem.

RNG

Simka, na napuchanie je velmi vela roznych pricin, od roznych zapalov,infekcii, zamoreni, az po poruchy ladvin. Dokonca aj nedostatocne pitie a presolovanie to moze sposobit.

RNG

Martinsos, normalne je 2-3 krat stolica maximalne a na tolko sa ti to po case musi napravit. Nezabudaj pit dostatok vody, lebo mikrovlakniny do seba nasaju az 50 nasobok svojej vahy vody a ked nepijes dost, moze ta zapiect. Tiez prilis tvrda stolica nerobi dobre konecniku

simka111

chcem sa spýtať, že v čom može byt problém, ak sa ráno a stáva sa mi to dosť často budim opuchnuta na tvári, hlavne oči, mam ich opuchnute a take male a tiež nos... citim to už po prebudeni, kedy mam pocit akoby som mala nafuknutu tvár, može isť o ľadviny ???

martinsos

Ďakujem RNG za odpoveď , ešte mám posledný dotaz. Ako beriem tých posledných pár dní tie mikrovlákniny + probiotiká tak sa mi zväčšil počet stolíc z pôvodných (5-6x s prednisonom) na 10-12-15x denne. Nemám hnačku , normálnu stolicu ( takú som už dlhšie nevidel , keďže som bol naučený na hnačky 10-20x denne). Tak sa chcem spýtať či to je kvôli čisteniu čreva a či to budem mať takto stále , keď to budem brať. Až tak by mi to nevadilo som doma tak sa to dá obehať to wc , ale už to začína vadiť konečníku a trhlinám čo to mám , včera mi jedna praskla :-/ + mám veľkú plynatosť ( síce je pravda , že tú som mával vždy extra veľkú pri prednisone). Ja vidím aj v tom problém , že to nevie vísť von naraz ,napríklad ráno sa otočím 5x každých 10-15 minút kým to odíde uspokojivo všetko :-/

Toto je ten arabinogalactan? -odkaz odstránený- Škoda , že len tam to majú za takú cenu s ich poštou to vide dosť veľa :-/

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk