Otázky na RNG

RNG

Rita, antimikrobialny znamena , ze zabera na niektore z mikrobov.
Pod mikrobami mozu byt bakterie, virusy, mykoplazmy, plesne, kvasne infekcie L-formy a ine. Rozne antimikrobialne doplnky su na rozne z menovanych mikrobov. Povacsine su ale so sirsim zaberom, nez farmaceutika.
2 .oregano aj citricidal ,spolu.
3. nerozumiem otazke presne. Vo vzduchu su v kvapockovej infekcii vsetky z menovanych mikrobov a znizit sa daju len napr filtraciou vzduchu a ultrafialovym svetlom.
Znizit ich pocet je mozno aj koloidnou strebornou vodou, kontinualne rozprasovanou napr ultrazvukovym rozprasovacom/zavlhcovacom.Ale je to dost drahy spas.

mirkadef

Dobry vecer RNG,
Mojej mamine prave zistili ze ma helikobaktera v zaludku a dali jej na to brat Helicid, Azitrox, Ospamox, Floraliv.
Sem tam ( nie casto ) ju boli zaludok, a niekedy ked ju torsku ze dusilo tak citila palenie v zaludku.
Chcela by som Vas poprosit o radu ci je teda mozne sa tohoto helikobaktera zbavit a ak hej akym sposobom a ake ine vitaminy by jej mohli pomoct.
Moc vam vopred dakujem za odpoved

Miriama

mamado

RNG

ja viem aka je nebezpečná ch.pankreatitida. Brala a beriem už toľko doplnkov čo si radil a AMS mám stále zvýšené.
Nemôžu tie moje zapálene očné viečka signalizovať aj nejaku chorobu zvnútra?

Ďakujem moc

ritta12

Ahoj RNG,poprosim ta o vysvetlenie, ked citam ze nejaky vyz. doplnok je ANTIMIKROBIALNY znamena to ze ze zabera iba na bakterie alebo aj virusy?
2.,otazka ak syn kasle uz tyzden zacalo to suchym kaslom teraz ked zakasle tak je to vlhky kasel co je na to najlepsie, Oregano, Citricidal alebo Oleurpein z oliv?
3.,otazka ak chcem v ovzdusi doma, v praci kde sa kumuluju bacily ovzdusie precistit od toho, co mam pouzit striebornu koloidnu vodu, alebo mam pouzit sviecku a tie silicey rozne co sa kvapkajudo vody,alebo existuje iny vyrobok na hubenie mikrobov vo vzduchu? Dakujem za rady

RNG

josephine, zozen si oreganovy olej najlepsie v kapsuliach ako to ma firma NOW, pozri doma na bioshop.sk
alebo oliveland.sk, a pravy citricidal, tj taky,co hovori ze obsahuje quaternialne zluceniny. Maju ho doma napr v obchode biozdravie.sk

josephine12

dobrý deň RNG, prosím o radu, mám nádchu a zapálené hrdlo, kašlem a bolí ma hlava, zuby, nos aj uši, zýšenú teplotu 37,5. lekár mi predpísal antibiotiká, a pritom pred dvomi mesiacmi mi hrozila dialýza , tak som mala zlé výsledky obličiek, poradíš mi čo treba užívať? zatial si dávam NAC , vit. C a probiotiká. vopred dakujem za radu.

RNG

Maruska, jedine omega 3 mame v nedostatku, ine netreba doplnat. Pozri na dobre rybacie oleje zo severskycy mori alebo na krill olej, ktory je ovela ucinnejsi v tele.

RNG

Flypo, fin candimis obsahuje 30% oreganoveho oleja. Inhalovat sa da napr tak, ze si spravis papierovu trubku,. na ktoryu das par kvapiek toho produktu a dychas cez to. Ale co sa tyka oreganoveho oleja, ten ma aktivnu zlozku carvacrol, a toho treba pre telo najmenej 3 x 200 mg, tj odporucam skor produkt firmy NOW, Oregano oil capsules, ked v kazdej enzericky pokrytej kapsuli mas zarucene 100 mg carvacrolu a teda 3 x 2 kapsule ti daju pozadovanu davku.

RNG

Mamado, chronicka pankreatida sa musi nejaj odstranit, lebo inac ti pankreas nedava dostatok traviacich enzymov a teda sa ti telo neustale zamoruje. Na odmorenie pouzi entericky pokryty pancreatin. A proti mikrobialnym procesom co ti vyvolavaju problemy v pankrease skus citricidal, oreganovy olej, colostrum, Berberine, monolaurin a podobne. Nieco uz na to musi zabrat.Inac riskujes aj rakovinu pankreasu a to je prakticky ortiel smrti.
A ber mikrovlakniny a probiotika, lebo probiotika su zodpovedne v tele za vyrobu az 70% protilatok proti roznym nakazam.

Maruska9

Dobry den prajem pan RNG, chcela by som psa vas spytat ci by ste mi vedeli odporucit nejake omega 3 6 7 9 pre moju 55 rocnu mamicku. Poznam aj stranku iherb.com. srdecne vam velmi pekne dakujem! :)