Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

kajulka6

RNG prosit ta chcem kupit echinaceu,predava sa koren z nej alebo nadzemne casti ako kvet,listy. Co je liecive a kvalitnejsie na kupu.
A pozerala som cez hoogle citricidal do nosa, jeden vyrobok maju od Nutribiotics a druhy od Biochem ten biochem ma Zloženie:

Deionizovaná voda, glycerín, Citcricidal® značka z grapefruitových semien extrakt (0,1%), a chlorid sodný
To je kolko kvapiek? Neviem ci ten Nutribiotics nie je slabsi?
Keby si to chcem vyrobit doma,mam tie kvapky namiesat len do oleja alebo dat pol na pol voda-olej? Dakujem

RNG

rita, detske mikroby su take iste , ako dospele. Len dieta ma mensi nostek, tj mu stacia aj 1 kvapka do kazdej nosnej dierky. Aloe vera prasok je silne hygroskopicky, a tebe sa tam musela dostat nejaka vlhkost. Ale ked mam dlhsie otvorenu krabicu, aj mne sa zhrckavie a tiez dufam, ze je este stale dobry, nepokazeny prilis a kludne ho vypouzivam.

ritta12

RNG tak do 10 ml flasticky by som mala dat teda ani nie 1 kvapku 60% Citricidalu? A staci 1 strek do kazdej nos. dierky,lebo ja som si strekla aj zo 4 streky. Ale 5 rocnemu dietatu staci asi 1 strek do nosteka,ze?
A objednala som ALOE VERA to co odporucas od Swansonu- vymrazene ale ked som otvorila teglik tak ta hmota nebola sypka ako prasok ale tvrda guza oranzovej farby. Vydlickousom do toho popichala pooddelovala som to ale aj tak nie je to sypke a ma to chut taku kyslastu. Je to v poriadku alebo sa to cestou nejak znicilo. Aku to ma zivotnost, moje bolo vyrobene pred rokom.Dakujem

RNG

vivalamour, nevidim ziadne prekombinovanie
Ten uvedeny zdroj neviem otvorit. Vseobecne odporucam extrakt z olivovych listov v davke 3 x 300 mg oleuropeinu, co najdes napr v kapsuliach 3 x 2) zo Swansonvitamins.com s obsahom 750 mg/20% oleuropein. NAC alebo serrapaptazu na odmaskovanie mykoplaziem mozes objednat od hockilal, dolezity je len obsah, tj spravna ucinna davka. Ja pouzivam serrapaptazu od dr Best, co najdes aj u Swansoma, aj z iherb.com

vivalamor

Dobry den, RNG, skusala som vam pisat na forum na vasej stranke, no vidim vas aktivneho tu, tak sa vas spytam aj tu, kedze som velmi netrpezliva :)

Diagnostikovali mi mykoplazmy a ureoplazmy. Objednala som si Samento od Nutrimedix. Vytazok z oliv. listov som nasla tento healthtonics.co.uk, co si o nom myslite? NAC si mam od Swansonu objednat?

Okrem toho beriem enzymy, rybi olej...zvazujem aj jablcny ocot a koloidne striebro, no nerada by som to prekombinovala, co myslite?

Dakujem za kazdu radu!

RNG

Diana, mozes mat tetaniu, tj nedostatok mineralov , alebo hyperventilacnu tetaniu, tiez oslabene travenie a absorbciu, to tiez znizuje tvorenie energie.
Skus brat ubiquinol(200 mg),PQQ(20 mg) a ried si krv nattokinazou, co zaroven rozpusta krvne zrazeniny, od fibrinov az po tromby a zlepsuje prudenie krvi .

diana1230

Dobry den asi pred dvoma rokmi mi zistili zvysenu founkciu stitnej zlazy liecim sa thyrozolom pol tabletky na den ale problem je v tom ze stale pocitujem priznaky ako busenie srdca, rychlo sa zadycham pri namahe picha ma pri srdci atd. na poslednej kontrole som bola pred pol rokom a hovoria mi, ze vsetko je v poriadku tak potom neviem ci je to normalne alebo ci hladat pricinu niekde inde alebo to ma tak byt nemozem si casto dovolit chodit do lekara kedze zijem v USA a je to tu strasne drahe

RNG

1 kvapka je viac nez dost. To sa rovna 100 kva[pkam do litra vody a ja obvykle odporucam len 35 kvapiek do litra vody.
Tak silny roztok, ako 1 kvapka do 10 ml ti pravdepodobne vyvola kychanie a steglenie v nose asi 1/2 hodiny, ale to nevadi, o to lepsie sa ti nos vycisti.

ritta12

Ahoj Rng, chcem si pripravit kvapky do nosa z Citricidalu 60%, mam 10 ml flasticku, kolko kvapiek mam teda nakvapkat. Mozem to dat do kokosoveho oleja? Dakujem

RNG

Josephine, vyradenie antikoncepcie moze prinasat urcity cas abstinencne efekty.
S tym NAC nema nic spolocne. Ten je len na odhlienovanie, pripadne na odmaskovanie roznych maskovanych mikrobov.
Stitna zlaza potrebuje jod a selen na svoju normalnu cinnost, co sa v nasej potrave podla novsich studii nenachadza ani zdaleka dost, takze sa odporuca doplnat, inac mas hypo/nizku funkciu stitnej zlazy, co reguluje aj vyrobu energie.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk