Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

irise

RNG, len vas informujem, ze "postranne ucinky" su spravne VEDLAJSIE ucinky v slovencine, tie sa pripadne delia na ziaduce a neziaduce.. ale take ze "postranne" niesu - ja len aby ste tento vas oblubeny vyraz pouzival spravne.

RNG

Pan-makaron, tato tema bola zalozena ludmi co su zvedavi na MOJE nazory, tj vlastne nazory roznych alternativnych lekarov, ktore sem prinasam.
Na ine sa mozu spytat svojich vlastnych lekarov.
A rozhodne nie su zvedavi na tvoju kritiku, ani urazky a hrubost.
Takze najdi si inu temu, kde mozes naplno rozvinut svoj "talent"

Pan_makaron

Vsetky tieto tvoje "zdroje" sa tykaju USA, kde sa daju aj ATB kupit bez predpisu.
U nas je situacia uplne ina a to na co odkazuju clanky je v nasich podmienkach diametralne odlisne.

To ze v japonsku je najcastejsi kolorektalny karcinom neznamena ze na slovensku prestanem jest ryby.

Hrusky s jablkami.

A ta habituacia o ktorej rozpravas je rovnaka aj pre americkych absolventov, kedze rovnaky cas musia byt rezidenti s rovnakou naplnou prace.

Zase si nic neodkazal.

Mozno by si v USA ako internetovy mudrc liecitel mal vacsi uspech.

RNG

Inac pre tych vynikajuco vzdelanych slovenskych lekarov v USA je minimum 3 az 4 roky habituacie(studium spojene s praxou v nemocniciach) kym ich vobec uznaju za lekarov v USA.

RNG

Opakujem este raz, zoznam lekarov, od krorych mam informacie, co tu uvadzam najdes cez Google.sk pod rng alternativni lekari.
Tu je link na tie smrte
www.whale.to
www.webdc.com
articles.mercola.com
www.scientificamerican.com
www.medicalnewstoday.com

Samozrejme plnu pravdu sa nedozvieme, lebo dnes je vsetko, vcitane internetu pod kontrolou monopolnej mediciny.A ta manipuluje data, ako je to jej vhodne.Ale ked uz aj Lancet a JAMA pred par rokmi potvrdili, ze smrt na ptredpisove liekyn sa prebojovala na 3 miesto, hned za cievnymi a rakovinami, tak nie je dovod o tom pochybovat, kedze obe publikacie su kontrolovane medickou komunitou a ta predsa napise skor priaznivejsie cisla, nez pravdive

Pan_makaron

Stale tu len rozpravas dookola o nicom a ziadne zdroje si neuviedol. Moje tvrdenia bla bla, od lekarov, bla bla, 15000.. bla bla .. USA bla bla..

Medicina na Slovensku ma vysoku uroven a jej absolventi su ziadani vsade vo svete. Ale v tvojich ociach budu asi ti najhorsi navzdy :-)

Proste pripust ze nevies o com rozpravas, nech uz je pokoj.

ps: mylis si pojem: doktor a lekar

RNG

Pan-makaron, teraz ty tu zavadzas,
lebo vsetky moje data su od lekarov, ktori normalne vystudovali lekarske fakulty(7 rokov v USA minimum) a mali prax v nemocniciach niekolko rokov(3 minimum) kym dostali povolenia fungovat nezavisle, ako privatne ordinacie.
A az potom sa rozhodli prejst na niektore alebo prejst celkom na alternativne prostriedky, napriek vsetkym prekazkam.
A neviem, kde si na to dosiel, ze US lekari vlastne nie su lekari, to je spinava loz.

RNG

Inac na svete je plno roznych medickych skol, nie len ten monopol, co tu rozni Slovenski lekari a farmaceuti reprezentuju.
kazda z nich na svoje vyhody a nevyhody
ale rozhodne monopolne zapadne lekarstvo nie je jedine a vo vsetkom najuspesnejsie a ma monopol na pravdu.

Pan_makaron

"Ja mam svoje udaje z priodik alternativnych lekarov, ktorych je napr v USA okolo 15 000, tj nie zanedbatelne mnozstvo a zialbohu kvoli autorskym, pravam tu nemozem kopirovat tie data."

Takze ziadne neexistuju. V amerike je kazdy druhy doktor bez toho aby bol naozaj doktor. To nie je ziaden argument.

Neviem odkial mas tu statistiku, ale kludne mi tu mozes nalinkovat zdroj. Takato informacia predsa musi byt verejne dostupna, celosvetove, alebo aj regionalne priciny smrti a ich statistika ziadnym autorskym pravam nepodliehaju.

Tak si poprosim zdroj.

Smrt na chemoterapiu, to je ako keby si napisal, ze si zomrel na murara lebo si spadol zo schodov. Nezmysel

RNG

V jednom sa ale celkom zhodujeme, internet nie je zialbohu ziadny spolahlivy zdroj informacii, tam si moze kazdy napisat co chce, zialbohu ani medicke ucebnice zrejme nie su velmi dobry zdroj, kedze cela dnesna oganizovana medicina stoji na farmacii a dokonca aj ucebnice su kontrolovane farmaciou.Tj su tam reprezentovane zaujmy farmacie, nie zaujmy pacientov.
Kto chce najst, ktorych lekarov a lekarskych skupin sa drzim a davam iod nich sem informacie moze si to najst cez Google.sk pod rng alternativni lekari

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk