Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

PF rozbory krvi su velmi dolezite na stocky roznycy diagnoz, zialbohu lekari volia len take, co sa im osobne vidia pri diagnozach potrebne. Mnohokrat nerobia rozne, ktore by mohli objavit ine priciny roznych aj viacnasobnych zdravotnych problemov Povacsine hladaju len jedinu pricinu, zdravotny stav je ale ovplyvnovany casto hromadou roznych pricin

RNG

Nizko hemoglobin moze byt nasledok zleho travenia, tiez plesni a candidy v tele, najma v kostnej dreni, co vedie az k leukemii,
tiez to moze byt nedoastatok inych materialov na cervene krvinky, nielen zeleza, ale aj medi, , vitaminov B-6, B-9 a najma B-12.

RNG

Josephine, trpezlivost, ladviny ti iste nicila nejaka nakaza alebo chemikalie dlhy cas, tj na regeneraciu tak isto potrebujes dost dlhy cas. Odporucam brat aj hojive aloe vera, najlepsie vymrazeny prasok asi 1/2 gramu denne, dlhodobo.

RNG

Majo rozne antioxidanty su potrebne na cirkulaciu,tj aj v hlave, lecitin na cistenie ciev aj cinnost mozgu a co ti odporucam, aby si mal dobre namazane klby, inac sa vudieraju, je jes 2 avokada za tyzden alebo brat 1 gram CMO denne.Mozno by sa ti zisklo brat aj krill olej, co obsahuje EPA a DHA vo vyborne absorbovatelnej forme, oba su dobre na nervy a mozog.
A hodne orechov a olejnatych semien, nezabudaj, ze mozog je na skoro 70% zlozeny z panenskych nasytenych tukov a ostatok suchej hmoty su lecitiny.

RNG

Karolala, davkovanie serrapaptazy je v pripade potreby az 3 x 120 000 IU. Mozes ju brast s jedlom a pripadne aj s inymi doplnkami, vcitane antiparazitickeho/prtiparazitalny balicek protokolu dr Huldy Clatk z JUKL.
2 jarro zymes plus su silnejsie, lebo obsahuju aj enzym na zeleninove a strukovinove cukry, tj proti nafukovaniu.
Vegetarianske su ovela slabsie a na ucinnost drahsie.Zidu sa len pre vegetarianov alebo na specialne cistenie tela, ked pancreatin nestaci.
Selenov mas na vyber hromady, delia sa na kvasnicove a nekvasnicove Oboje su dobre, ale su ludia s alergiamy na kvasnice a pre to sa vyrabaju aj rozne nekvasnicive.
Na znackach nezalezi, len na obsahu.
Na tetaniu pomahaju najlepsie doplnky na kosti, tj nielen magnezium/horcik, ale aj calcium/vapnik, sodik draslik stroncium atd. Samozrejme na dobru absorbciu potrebuje doplnok obsahovat aj vitaminy D-3 a K-2 Pozri napr na vyrobok firmy NOW pod nazvom Bone stength, kde to vsetko mas. Tj okrem draslika/kalium/potassium, co mpozes dostat napr zo soli, kde zmiesas morsdku nerafinovanu sol s KCl, ako to robi moja zena a to pouzivas vylucne na solenie.Tak dostanes menej sodika, ktoreho mame obvykle privela ale viac draslika, co je co nedostatku v dnesnych potravinach a samozrejme rozne potrebne stopove z nerafinovanej morskej soli.

PF2014

Ahoj, ja by som mal otázku ohľadom krvného obrazu, dá sa podľa teba z toho zistiť veľa chorôb, prípadne infekcie alebo niečo vážne? Viem, že vyšetrení je strašne veľa, ale či aj krvný obraz niečo môže vážne odhaliť.

josephine12

dobry vecer rng. uz druhy tyzden uzivam raw kidney, 3x1 denne v stredu som musela ist na krv a vysledky nie su moc povzbudzujuce. sice sa to nezhorsilo co je uspech, a
e cakala som aspon trosku zlepsenie. nevies po akom case zacnu ucinky tychto doplnkov? lekar uz vymysla nieco s injekcnou liecbou mircera ,co je zase dalsi humus,ale teraz zase pokus ci to nezvysi hemoglobin,cim by vraj oblicky mohli lepie pracovat,ale ja ie injekcie nechcem. a tiez chce nejake vysetrenia na pristitna telieska,vraj ci by nebolo dobre nejake lieky na to ,ale stitnu mam terz v pohode, nechcem byt pokusny kralik, preto sa pytam po priblizne akom case by som mala nieco zaregistrovat a ak nie,ci existuje nieco ine, musim hladat lebo dialyza hrozi, kretinin je okolo 350 dakujem za odpoved.

mastie

prosím o radu:
dostala som Serrapeptase 60,000iu od ang.HEALTHAID LTD,ale kapsule nie sú celkom plné obsah sa presýpa, je to OK?
a čo sa týka účinnosti,nemám zvýšiť dávku?
ďakujem.

Majo27

Zdravím Vás RNG, som profesionálny športovec a rád by som zlepšil svoj stav. Nakoľko som dlhé roky neužíval žiadne doplnky. Teraz som dostal MSM prášok na kĺby, serrapeptázu (na dlhodobé zranenie ). V podstate nemám nijaké problémy, keď niečo vypichnúť tak to že fakt zabúdam – hlava deravá. Avšak mám pocit, že treba telo nie len cvičiť, ale aj mu dať niečo naviac. Napadá Vás aj niečo týmto smerom? ĎAKUJEM

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk