TABLETKY PROTI FAJCENIU

susku

vy ste take trapne ze az??to nemate pevnu volu???kazdy clovek ju ma!!!!a vy len si nahovarate ze neviete prestat!!!hlupe ste.ak su nejake dotazy,piste e-mail:bertysever@centrum.sk

panika

nechcem tu nic propagovat, ale kamoska bola minuly tyzden na akupunkture. Nerobili jej to ihlami, ale nejakym svetlom -a zo dna na den nefajci. Bez akychkolvek problemov

rolla20

ja som mala niquitin cq,tak by sa to malo volat,obsahuje to prirodny nikotin a poviem ti ja som denne vyfajcila priemerne krabicku a vycumlala som 5 pastiliek a prestala som fajcit.Dnes je to uz skoro rok a som stastna, ze mi to pomohlo.Inak chutia hrozne ako ruske cigarety..humus,V prvom rade musis mat nato volu a ono to pojde.Potom si vzdy musis spomenut na tu chut pastiliek a chut na cigaretu by ta mala prejst,ak nie daj si pastilku a urcite to pomoze.Ale HLAVNE nemozes vobec medzitym fajcit.Inak moj bracho ich takisto skusal,zatoze mi ostali, a hovoril,ze z nich mal este vacsiu chut na cigarety.Ved skus si kupit male balenie.stoji oklo 350sk a uvidis,daj mi poto vediet,pa