Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Trojklanný nerv

ojka

PatrikXXX - fíha, tak si sa mu aj dovolal? On je príjemný a ochotný, potom daj vedieť, čo na to pán profesor. Zvedavá som i ja. Ale podľa môjho názoru to nebude "klasický" TN. Aj keď možno nejaký zápal tam bude. Ťažko takto. Ozvi sa potom. Držím palce ;-)

zzzzzzz

Neviem ci ma niekto zaujem o prirodnu liecbu,ale v knihe Trebenovej je :
Materina duska,rumancek a rebricek sa zbieraju za slnecneho pocasia a vysusene sa prikladaju vo vankusikoch na bolestive miesta na tvari.Ak sa objavia krce prikladame aj vankusik s plavuna.Tiez treba pit vnutorne caj z tychto bylin.

PatrikXXX

Drzim dietu na ovoci a zelenine bez masa a mlieka,kavy a sladkeho.Ale len tyzden :) Doktorovy do BB som volal a zasielam mu svoje vysetrenia a on ma objedna na konzultacie.Dakujem pekne dufam ze mi to pomoze.

PatrikXXX

Tak neurolog mi tvrdi ze to nieje ani trojklany nerv.Ale ja mam zacervenany opuch tvare v oblasti medzi licnou kostou a uchom tahajucou sa k šiji.Na šiji mam pulzujuci tik.Pobolieva ma aj hlava v oblasti cela a oci.Som aj dlhodobo zahlieneny.Myslel som si ze je to krcne alebo alergia ale som volal maserovi ci by mi mohol rozmasirovat tie casti a on povedal ze mam s tym zajst za neurologom ze to moze byt trojklany nerv.

ojka

Patrik, čo za dietu držíš? to som ešte ani nepočula, že by tomu pomahala nejaká dieta. Na jednej strane tvojho neurológa chápem, ked MRI nič neukázala. V niektorých prípadoch zaberajú ešte aj obstreky nervu, ale ťažko povedať, či to je aj tvoj prípad. Skús sa aj na to opýtať. Však za to nič nedáš. No a mne MRI potvrdila nález v hlave, dosť pulzujúca cieva utláčala ten nerv. Preto sa mne dalo aj chirurgicky pomôcť asi.
A bolesti máš permanentne, alebo len v nejakých obdobiach, jar, jeseň,.... alebo po nejakom vyprovokovaní? Snažiť sa možno to nejak obmedzovať :-( držím ti palce

PatrikXXX

Ojka:Liecim sa na tuto diagnozu uz asi rok a pol.Mas pravdu ziadne lieky nezaberaju.Momentalne drzim dietu.Dnes som akurat bol za svojim neurologom a on mi povedal ze ma ani nemoze poslat za neurochirurgom z toho dovodu ze na magnetickej rezonancii to nieje vidiet cize nema nic konkretne s cim by ma tam poslal.Ale aj tak tvrdi ze to je neurologicke.Tebe na magnetickej rezonancii nasli nieco?

PatrikXXX

Ojka:Liecim sa na tuto diagnozu uz asi rok a pol.Mas pravdu ziadne lieky nezaberaju.Momentalne drzim dietu.Dnes som akurat bol za svojim neurologom a on mi povedal ze ma ani nemoze poslat za neurochirurgom z toho dovodu ze na magnetickej rezonancii to nieje vidiet cize nema nic konkretne s cim by ma tam poslal.Ale aj tak tvrdi ze to je neurologicke.Tebe na magnetickej rezonancii nasli nieco?

ojka

som ti teraz vďaka vám zaspomínala :-) trošku nostalgie....
www.quark.sk

veľa ľudí asi nespomína rado na pobyty v nemocnici, ale ja som sa mu veru potešila.

ojka

141154, Patrikxxx a liečiš to teda len "šetrným režimom" a liekmi? a ako dlho? Lebo s prepáčením, pchať do seba v kuse lieky a keď ešte ani moc nezaberajú, - nič moc. Lekári sa o inej liečbe nezmieňuju?

Patrikxxx - ja som sa zverila lekárom v Rooseveltovej nemocnici v BB, ujal sa ma prof. Miroslav Galanda .Niektorí by mohli namietať proti jeho veku. Ale je to oborník na vysokej úrovni a vďaka Bohu, že mu slúži ešte zdravie a aj jeho ruky. On vlastne založil toto prvé neurochirurgické pracovisko na strednom Slovensku.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Trojklanný nerv - Fórum - ZDRAVIE.sk