Bolesti v podbrušku

Príspevok v téme: Bolesti v podbrušku
livia

Už vyše týždňa mám bolesti v podbrušku (také ako pred menštruáciou, ale tá mi skonšila pred týžňom). Mala som tie bolesti aj pred tým, ale pripisovala som to blížiacemi sa príchodu menštruácie, ale tá už dávno skončila a bolesti pretrvávajú..bolia ma aj kríže a takisto mávam časté nutkanie na močenie. Čo to môže byť?

evag

mám rovnaký problém ako ty.Gynekológ mi povedal, že z jeho strany je všetko o.k. Asi musím navštíviť obvodnú doktorku. A ty si ako pochodila, dúfam, že si bola u lekára.

livia

prave som dosla od svojej obvodnej.podla jej vysetreni v moci nic nemam.ale poslala ma na kompletne vysetrenie na urologiu.a k mojej gyn. by som aj sla,ale z dovolenky pride az v polovici septembra :(

silvias

Bolesť v podbrušku jednoznačne naznačuje na neaký zápal alebo neaké baktérie. Na tvojom mieste by som zašla na Gynekológiu urobia ti výter,alebo
ťa vyšetria.Ale jednoznačne tam chod.
Rýchle uzdravenie praje Silvia

livia

Dakujem.
Chystala som sa, ale moja gyn. odišla dnes na dovolenku. Príde až 11.9., takže budem asi musieť skočiť k obvodnej.
Len nech to rýchlo prejde..zápalov som si už užila viac ako dosť.

lienka z

Prechladený močový mechúr. Treba zájsť ku gynekológovi, nech dá moč na rozbor a nasadí biseptol. :-). Treba to jednoznačne preliečiť....Drž sa