Ako sa bozkávať

lolita22

no ja som bola na poprvykrat dost oslintana.... aj na druhy krat aj na treti krat asi dva dni nam to neslo a potom pohoda:)

alanka

V pohode :) bozkávanie sa nedá naučit,všetci sa vieme bozkávat,je to dané od prirody..tak sa len nikto neobávajte že to poseriete..posrat to možete akurat tremou a nervozitou .. takze klídek.. =) každemu to určite pojde.

dvoji metr

Ked uz mas jazyk v ustach ide to samo,ver mi ja som mal prvy krat tiez stresy ze ako to pojde,ci toneposeriem,nebude si mysliet ze som amater..a take :)

no doubt..

no ono sa toho kazdy trocha obava poprvy krat...
ja mam 15 a prvy krat som sa bozkavala v decembri...a prebehlo to asi tak ze jeden chalan mi dal den pred vianocami list v ktorom mi napisal roznymi obkecami ze by chcel so mnou chodit...no ale ja som ho brala za kamosa tak ked som ho stretla na chodbe sla som mu to vysvetlit..a zacala som take bludy ze si neviem predstavit ze ako by sme spolu chodili von alebo sa nebodaj bozkavali...no a vtedy sa naklonil a normalne ma tam pobozkal na chodbe kde sa premavalo prave asi sto ludi...a pat metrov od nas moje kamosky a na druhej strane schodov jeho kamarati...a ti tam zacali piskat a podobne blbosti ale celkovo to dopadlo dobre:D...podla mna som ani nevyzerala ze to robim prvy krat..dufam:D:D..ale fakt je to jednoduchsie ako to na prvy pohlad vyzera...najma neslintat a nedusit hned niekoho na poprve jazykom...

ppeto

ja sa bozkavat asi vobec neviem.vzdy ked som pobozkal priatelku bolo to len na chvilku a automaticky som sa po chvilocke odtiahol.ked som to siel skusit ze uz urcite sa neodtiahnem sme sa zrazili zubami tak ako nato?

nada

Ahoj! Hlavne tam hned na prvy pokus nestrkaj jazyk. Jednoducho sa jej zahlad do oci, a pomaly sa k nej pribliz, a ked uz budu pery na perach pojde to samo...

timmy

ja ked som sa prvy krat bozkavala tak trapas :Dale teraaaz to je uz o.kaaa hlavne sa toho neboj ..musis aj tym prejst ale hlavne nezabudni na to ze mate aj pery ...jeden moj chlapec na to nejak pozabudal a to bolo dost od veci ... :D