Piercing do obocia

marosss

cawte ja by som cel nejake skusenosti s amaterskym prepichnutiim aby som to spravil sam nekto co to skusal sam nejake rady by nemohol napisat? vopred diki piste na sikaka22@azet.sk

suzinka351

no ja som si dala piercing do obocia pred tromi dnami....a akoze moc ma to nebolelo a vobec mi to nekrvacalo.....a teras am to boli len ked sa do nho buchnem inak nie ani napucnute to nemam.......ale pravdase kazdy to ma inak moja kamoska si ties davala a jej to zas strasne vela krvacalo a bolelo ju to kasdeho inak no

01cicinka93

Ja mam piercing uz treti mesiac a nikdy mi nehnisal,nekrvacal ani nic podobne, zahojil sa mi po 4-6 tyzdnoch a vyzera to uplne super a inac mna to vyslo 20eur uz s prepichnutim,nausnickou a roztokom na cistenie a cistila som si ho vatovou tycinkou a nikdy sa mi nezapalil,tazee v pohode sa moze cistit aj styym:D:D:D

HumQo

Ja mam piercing v oboči už asi pol roka a nikdy ma to nejako nebolelo ani ked mi to prepichovala stalo ma to 25 € ale je to dobre zatial :)

morbid369

neviete mi niekto poradiť, aké zásady treba doržiavať pri prepichovaní obočia amatérsky? Teda aby mi kamarátka nezasiahla nejaký nerv alebo čo...ďakujem :)

Tvirus

caute mam piercing v oboci uz 2 mesiace ale furt ho nemam zahojeny robia sa mi na nom stale strupy . Ta baba co mi ho robila povedala ze max 5 tyzdnov a je to zahojene ale mne sa to akosi nehoji nemoze mi niekdo daco poradit pls ?

DragonFly_Kk

ja som si dnes dala piercing do obocia... skoro vobec to nebolelo.. len ked mi ho pretahovala tak som mala taký divný pocit... všetko(piercing,prepichnutie aj dezinfekcia) ma to vyslo 26,23 €... odporúčam si zo zaciatku dat guličky.. treba na ne davat pozor ale ovela menej ako na špice.. a hlavne si to necistite d vatou ani vatovými tycinkami lebo ak sa vam tam dostane vata tak sa to skaredo zapáli.. kamrátke sa to stalo a vyzeralo to dost hrozne..

MirusiQ

Ahojte,chcela by som sa opytat,ci tu uz s tym mal niekto wacsie problemy,lebo ja mam piercing uz rok a zo zaciatku to bolo OK,ale neskor mi zacal hnisat a zacerwenal sa.Nie wzdy hnisa,wacsinou zacne ked ma niekto donho nechtiac buchne,ale potom sa zbawit hnisania je dost namahawe.Poradte mi,co s nim?