Tam dole holit - neholiť ?

frida

presne tak, aj ked sa nikde neukazujeme, je hlavne, ako sa citime same najlepsie. ja som sa tiez zacala odchlpovat hned ako som zacala dospievat. este to ani tak nebolo v mode, ale robila som to kvoli sebe. teraz si, pravda nie vsetko, depilujem depilatorom. mozno to znie surovo, ale skusila som to prvykrat, ked som mala po holeni ziletkou len kratucke chlpky a nebolo to vobec tazke. teraz je to super, pretoze chlpkov nie je vela a je to dokonca jemnejsie ako po holeni.

secretkaa

hfjfhfj, s tou modou suhlasim s tebou, ale poucat myslim ze netreba, to pocujeme z kazdej strany(ja mam 17). Napr. je tu aj taka moznost, ze sa holime pre svoj vlastny dobry pocit, ne?

hfjfhfj

ja sa tiež holím,aj ked nie uplne...neviem si to ani uplne predstaviť...dá sa to vôbec??A Janne len tak mimochodom ked budú v móde zelené vlasy tak budeš aj ty chodiť na zeleno???Nie je to len o móde....Sú ludia ktorý sa nemôžu holiť zo zdravotných dôvodov..tak tu aspoň vážte slová...niejecelý svet o móde...snád na to prídete..a mimochodom v 16 rozmýšlaš či to je v móde???To ako pred kým chodíš v 16-tich nahá???Nieje to trochu priskoro????

janne

suhlasim s nazorom holit, ja mam 16 holim sa pravidelne uz par rokov, ked si pokozka zvykne nie je problem, nesvrbi, miesto je potrebne osetrit pripravkom po holeni, popripade detskym pudrom.podla mna uplne normalne a samozrejme, baranice uz davno nie su v mode

helenaxxx

NICOLKA ja sa tiez holim dole od 15-tich.Holim sa ziletkou a penou na holenie,ktora je urcena na intimne partie a tiez pouzivam balzam po holeni na intimne partie.