Vysoka skola

Príspevok v téme: Vysoka skola
lujza

Cavte vsetci,ide asi o to ze, tento rok maturujem (z CH a BIO)a neviem co so sebou dalej.Preto sa vas chcem spytat, ci niekto z vas nestuduje nieco s tymto zameranim, alebo ci by ste mi nevedeli niekto poradit.nejake to info samozrejme mam, ale viac hlav, viac...napadov
sorry, viem ze toto tu uz niekto riesil, ale neviem to najst!
Za vsetky nazory pekne dakujem!

werca

poliewoocka--> ahoj, mohla by si mi napisat prosim ta, ze podla twojho nazoru kde su najlepsie skoly na studowanie mediciny??? predpokladam, ze mas uz nejake nazory a aj trosku rozmyslene, kam by si sla rada :D dakujem welmi pekne :D

andie

na medicinu urcite nechod..nie je to povolanie, ale poslanie. a v dnesnej dobe sa ti za to nikto neodvdaci a este sa pritom nadries ako kon..

ivuša

jj, treba si vybrat dobru skolu, ale veeeelmi dobre popremyslat, ci ho to bude bavit a treba pozerat aj do buducnosti, co s tym bude moc clovek robit...
Alternativa, makas vo vyskume?

Alternativa

Este Vam chcem povedat, ze makanie vo vyskume je nevyhnutnou sucastou prace kazdeho DOBREHO vysokoskolskeho ucitela. A taky ucitel zatiahne do toho aj studenta :o). Cize treba si vybrat aj kvalitnu skolu...

lujza

Cav Ivuska, dakujem ti za prispevok!
Velmi rada by som s tebou pokecala!
Co tak mail? solly@orangemail.sk
ak ti mail nevyhovuje tak daj vediet a popiseme tu na fore!
DAKUJEM