Preskakuju psie blchy na ludi?

claydin

dobry den. Potrebovala by som pomoc v byte mame psa zatial ma iba 8 mesiacov a je strasne zablsneny uz mu zacina padat srst kazdy tyzden ho odblsnujeme samponom proti blcham ale vobec to nepomaha uz neviem co mam robit a este ked vydim ako sa ten pes trapy vkuse knuci a skriabe sa bohuzial zverolekara si nemozem dovolit. Co mam robit? :(

myucha

dobry den.potrebovala by som poradit zo psikom,mame ho v byte a ma blchy.nie vela ale par sme ich uz nasli.pelechy aj psa sme vystriekali a vycitsili prostriedkami no ajtak sme po case nasli psa dostipaneho s blchami.co mame dalej urobit?

??!!??

mi sme mali od mačiek blchy...z pivnice. ale nepamatam sa na to moc bo som mala asi 10 rokov. ale viem že sme chodili po štyroch aby na nás poskákali a potom sme ich chytali a zabíjali :-)

hmmm čítala som len 3 najnovšie ppríspevky .....ale keď sme si kúpili byt ...do neho samozrejme aj nový nábytok,postele...a verte či nie po 3-4 mesiacoch sme boli s malím posiaty štipancami. a z čoho? ako darček nám pribalili ploštie :-) no verte či nie ploštice. najprv sme si to vystreiakli sami ale skončilo to tak že sme volali "deratizátora?" čio ako sa im povie. musel celú spláľňu včetne postelí zospodu z predu......no skrátka hotové peklo. sme sa rozprávali....a že to je normálne že aj lepšie obchody majú tento problém.....myslím s nábytkom....nechccem menovať no nedá mi to ....možno to vymažú I.EA . no my sme to kupovali v m.bel.xe :-(. tam ked sa zdržuju su tie alebo bolio vela čiernych bodiek...exkrementov......vžy sa schovali k.urvy tam kde ich nebolo vidieť v záhyboch a tak.
no a podarilo sa to všetko vyhubiť až na jednú flandru. z nej som bola zase doštípaná. a tak som zobrala biol.t a vystriekaza zase a našla som ju v poličke zo surového dreva...ako bývajú tie ako sa to volá "suky" no keď odrežú konár a zstane tam taký krúžok a v ňom niekedy dieročka malá. tak tam bola schovaná!. a od vtedy mám pokoj

MajitelPsa

Chemia nepomoze, jedy uskodia vam a nie blcham. Povyhadzujte koberce, na zem dajte plavajucu podlahu. Periny a oblecenie vyperte, osprchujte sa a 2x pretrite plavajuce podlahy s mopom. 1. krat sa blchy prilepia na mokru podlahu, 2. krat ich pozbierate mopom. Kozusinove zvierata, hlavne s dlhou srstou, maju blchy a nijakym sposobom ich neodstranite. Pes ma byt v bude na dvore. Pravidelnym umyvanim dlazky a pranim veci, povedzme 1 - 2 x za tyzden zlikvidujete aj pripadne zavlecene blchy z dvora. Na zaver jeden usmevny citat: Psie blchy nejdu na ludi: www.youtube.com .

duduk0

Dobrý večer. Prečítala som si vašu diskusiu a vobec som netušila, že takýto istý problém ako máme my ma kopu ľudí a možno aj naši známi len každý sa o tom hanbí rozprávať ako ja. Máme psa ktorý je na dvore odlšovali sme ho kvapkami čo sa dávaju na šiju a chvost no niejako sme to zanedbali a tak sa blchy dostali do nášho bytu a teraz neviem ako sa ich máme zbavyť. Keď som prišla na to že sme poštípany tak som si najprv myslela že to su ochvaty teda som sa tomu pokúšala veriť ale tak pre istotu som periny poprezliekala a všetko poprala no žial na druhý deň sme boli poštípany ešte viac a na perínach a pyžamách som našla čiene fľaky ktoré nechávaju blchy takže v mojej rodine je teraz stres a strach ako sa ich zbaviť čo najskor. Máme malého chlapčeka a bojím sa aby aj jeho nepoštípali alebo aby sa nestalo niečo horšie... tak držte palce aby sme sa ich čo najskor zbavili zajtra kupujem biolit a striekame celý dom

ABRhpositive

ale kde že, človek nemá na sebe tak príjemnú kožušinku skvelú pre blchu ktorá sa tak má kde usalašit,iba kliešt može preskočit na mna už tak viackrát preskočil.