Biely výtok

Príspevok v téme: Biely výtok
mirulikkk

Ahojte...Mam 12 rokow a uz asi 2-3 mesiace mam nieco jak vytok....len neviem ci to je vytok... Nemam to uplne kazdy den,mam to asi tak kazdy 3 den alebo ak inak..Ked idem na WC na nohavickach mam take biele-uz asi zaschnute....je to cisto biele...vyzera to jak...hm...jak uschnute bielitko :))) Je to naozaj vytok? A moc vela toho neni...Mno ako kedy- niekedy viac niekedy menej... Je to normalne??? A mala by som to povedat mame???...strasne sa bojim a aj ked menzes este nemam bojim sa jak jej to povedat...lebo my sa s mamou o takychto intimnych vecach moc nerozpravame...Strasne Vas prosim o raduuu!!!...dikyyy! :)

aluska1

mimimimikkk to nesuvisi len so vzrusenim

vytok o ktorom tu je rec je prirodzeny vytok zenskych pohlavnych organov a jeho mnozsvo sa meni podla cyklu, udrzuje sliznicu posvy vlhku a to stale cely den,kazdy den, nielen pocas vzrusenia

mimimimikkk

neboj sa aj ja to mam a nnie je to ziadna choroba ani nic poobne Bola som s tym u doktorky a ta mi to povedala.Tato tekutina vznika ked sa dievca vzrusi.Ked budes mat dakedy pohlavny styk a budes mat tento vytok tak sa neboj vyteka preto aby saa penis mohol lahsie.....vies asi co

laurikkaa

levicaa
neviem ci to je dobre lebo k tomu mam este aj dost opuchnutu lavu cast pysku a velmi sa bojim dost to svrbií

laurikkaa

ahoj mam 14 rokov viem ze vytok je normlana vec ale ja ho mam biely az priesvitny a je ptíliš husty..neviem co stym trva to uz ldhoo prosim poradte nie je to niaka choroba?

lilinka55

ahojte a ako zistim ci to je vytok, alebo nieco ine? je to asi take biele a viac hore . teda nie v strede nohaviciek noo ja mam 12 rokov a neviem nic o takychto veciach no len trosku tak mi prosim poradte...pls dakujem

ZSG

Dievčatá, som sestra na gynekológii, takže moje rady kľudne berte vážne. Repíkový kúpeľ pošvy v žiadnom prípade nie!!!! Aj keď je to recept našich starých mám, repík vysušuje sliznice a to pošve rozhodne neprospieva!!! Naše staré mamy nemali inú možnosť, ale my máme plné lekárne probiotík vhodných na tento účel. Preboha, a nikdy neskúštajte riešiť výtok jogurtom, ok? Ak máte pochybnosti, obráťte sa na svojho gynekológa, len ten vám môže odobrať výtery a zistiť, či vám ťažkosti nespôsobujú mikroorganizmy. Inak môžete len hádať, ale to sa neoplatí, pretože je v hre vaše reprodukčné zdravie. Čo sa týka priesvitného, akoby vodového výtoku, hlavne v puberte býva prejavom prebúdzajúcej sa sexuality ;o) Toho sa vôbec nemusíte báť. Ale pozor, biely, hustý výtok vôňou pripomínajúci syr alebo kvasnice, môže svedčiť o mykózach alebo kvasinkách!