IN.ko

madison

citujem:"áno je to mesačník, niekedy vychádza aj jedno číslo na 2 mesiace. Stojí 1,29 eur." pre boha ledno cislo na dva mesiace? taku blbost povedat .. a inak je daco zaujimave teraz v januarovom? alebo len sami bulvar .. uz sa mi to nechce kupovat l;ebo je to velmi DRAHE

machulka006

sonka - dík... akurát dnes som si ho teda kúpila...také dvojčíslo že december január...som zvedavá že čo to bud ezač

moj_nazor

ja mam rad emmu aj evu,ale kupujem si ich zvycajne len kvoli mode a trendom..ak si chcem nieco precitat tak potom .tyzden,profit,trend,epocha,zdravie a zboznujem dietu:)

quaky

sonka, to si pekne napisala ze " Myslím, že dnes nie je umením byť cool a žiť podľa pravidiel, ale umením je žiť podľa seba.." uplne to inspiruje k tomu aby swme zacali novy zivot .

monika256

A ja si nekupujem žiadny časopis...načo, veď všetko je na nete...! Aj Emmu si prečítam len online...a in? Tak to je podľa mňa dosť trápny časopis...! Celkovo nemusím moc časopisy z vydavateľstva RINGIER!

sonka

Tiež mnohí tu chválite evu a emmu. Ja si tie časopisy prečítam, nevravím, že sú najhoršie, taký priemer u mňa, ale i tam sa nájdu články, kt. sú dosť zamerané práve na spomínané návody. Napr. zaručené typy ako zbaliť chlapa, čo robiť po 1.rande, aby ste si muža pripútali, ako sa obliecť na rande...

Niektoré články ani z emmy či evy nemusím, kedže do veľkej miery pripomínajú práve návody a prihliadnúc na fakt. že tie časopisy sú určené najmä pre ženy, z kt. mnohé majú dlhoročných manželov a navyše aj vlastnú hlavu a nemusia sa riadiť niektorými pravidlami t tých časopisov. Tak ako som už spomínala, prečítam si niektoré zaujímavosti z tých 2 - och časopisov, ale sú taký priemer u mňa.

Celkovo, viac - menej v každom časopise sa nájdu určité návody a rady, ale myslím, že si z toho netreba brať všetko, iba to, čo sa nám osobne pozdáva.

Ja mám najradšej well ness magazín a rebecu, zdravie.