IN.ko

usiko

no Zdravie beriem, ale co citate v emme, eve? ja si to obcas z nudy kupim a tak neprecitany ho vyhodim po case, lebo tam niet co citat......

zuz

Kupim si ho..niektore veci ma zaujmu ...ale tak..vacsinou to citam z nudy:)Preferujem Emmu,Evu...skutocne pribehy,viac zo zivota a veci co ma skutocne zaujimaju,nie take detske kecy..aj rozhovory kvalitnejsie..vsekto proste..4EVER:)

emmmmmmmmmmo

ece by som rada dodala, ze to ze spravili rozhovor s nwm Zacom Efronom je KEC! ste trapny casak! tie rady su na howno a wobec nefunguju! o tych gynekologickych probkĺemoch sa radite s kym? s hajzel babou?! ste nanic! To ze su jonas brothers panicmi az do svadby je kec! niektory uz mali aj 5 bab a pochybujem ze npr tak kevin, ktory ma 22 este nemal sex! newete co pisat! aj tie wase taesty su naprd! s akontrolujte! ale kamarat, to casak! nema aspon traaaaapne plagaty! a o kamaratovi wedia aj w l.a. ale wy ste nula! sa uwdomte! aj tie autogramove adresy, raz som to skusila a ze adresa neexistuje alebo ze meno je nespravne! chodte do riti!!!!!!!!!!

emmmmmmmmmmo

mno...je super casak.hlavne tie rady pre baby a tak, wed sama som baba. ale co ma zachmurnilo...fakt, ze in.ko si vymysla! v jednom cisle bola tema o jonas brothers s nazvom ,,panicmi az do svadby"....a bol tam aj testik...bola tam otazka ze ku ake´j disneyovke nahrali soundtrack jonas brothers...napisali ze pocahontas! ked to newedia tak nech tam tu otazku nedavaju, pretoze jonas brothers nahrali soundtrack JEDINE k disneyovke s nazvom ,, American Dragon!" len im chcem odkazat, ze nech sa narobia mudrym casakom!

quaqa

lexikon povabu sa vola a niektore clanky v nom su presne take ako v inku :P ktovje ktorej strany je to chyba?? :D baby, nekupujte i ho fakt sa to neoplati ved vsetko co v nim najdete ste uz pravdepodobne aj tak vedeli a ak nie tak na nete je kopa dobrych stranok,kde mate informacii poodobneho typu ovela lepsie podane a hlavne zadarmo!! radsej tie peniaze invetujte inym smerom

quaqa

no takze ja som inko nikdy nekupovala, tale som to povazovala za debilinu, ale spoluziacky na tom strasne letia :D nechapem...
a inak mam jednu knihu L

ewelynka

Ale babi hádam sa tu nebudete hádať :D. In.ko je super casopis co s atyka trendov,bulvaru hudby,filmov a kozmetiky.Su tam slabsie darčeky ako bonus a vážne by tam testy ako schudnut nemali dávat.Dalšie mínus je cena ktorá sa pohybuje okolo 55 sk +/-. Ja viac preferujem Emmu alebo Evu pretoze je tam skoro rovnaka cena a ked si porovnáte napr. Emmu z In.kom tak je ovela bohatsia na informácie a je urcite hrubšia a kvalitnejšia.Ale treba sa na yto pozerat aj s tej strany,že IN.ko robia mlade baby a chalani do tych 20 rokov a Emmu robia už zrelé ženy s mnohými skúsenostami.In.ko si kupujú baby okolo tych 13-16 rokov a Emmu tak viac rocne ....

viktooria

no tak s tymi darcekmi suhlasim, tie lacne plastove nausnice a darceky podobneho typu su fakt trapne. ale co sa tyka obsahu neni to len o chudnuti. ja osobne si tento casak obcas kupim lebo co sa tyka modnych trendov tak inko je jednoznacne najstylovejsie zo vsetkych magazinov a vie co je in a out..hoci clanky ako schudnut absolutne ignorujem..