Ako naucit priatela aby vedel nieco vybavit?

Príspevok v téme: Ako naucit priatela aby vedel nieco vybavit?
cvrcekk

S priatelom sme spolu uz skoro 4 roky, velmi sa lubime, je to super clovek..Co mi ale na nom dost vadi, ze nevie nic vybavit..Viem ze niekto ma na to bunky viac, iny menej..Ale on vobec..Odmieta kamkolvek zavolat, hocico zarezervovat..s tym ze on to nevie a je mu to neprijemne...Tyka sa to veci, kde musi s ludmi komunikovat..Ked uz naozaj, ze vazne musi, napr.ze to potrebuje do roboty, to to urobi, ale osobne, nie telefonicky a je z toho cely nervozny..Pritom je velmi zodpovedny, pracovity..Poradte mi ako ho nenasilne naucit vybavovat veci a prevziat zodpovednost za nejake veci aj na svoje plecia..Diky moc..

sigurney

On si jednoducho musi zvyknut na ludi a na to vybavovanie.Asi nebol od malicka nauceny robit veci sam.Navrhujem ked budes mat nejake vybavovacky, urady alebo jednoducho nieco, zobrat ho so sebou nech si zvyka.Ukazat mu ako ma komunikovat.Jednoducho musi pochopit ze ti ludia mu nechcu zle len mu chcu vyhoviet.Jednoducho ho vsade tahat.Musi si zvynut.Inak poradit neviem.Pekny vecer.

hoska

On si jednoducho musi zvyknut na ludi a na to vybavovanie.Asi nebol od malicka nauceny robit veci sam.Navrhujem ked budes mat nejake vybavovacky, urady alebo jednoducho nieco, zobrat ho so sebou nech si zvyka.Ukazat mu ako ma komunikovat.Jednoducho musi pochopit ze ti ludia mu nechcu zle len mu chcu vyhoviet.Jednoducho ho vsade tahat.Musi si zvynut.Inak poradit neviem.Pekny vecer.

micka cicka

On si jednoducho musi zvyknut na ludi a na to vybavovanie.Asi nebol od malicka nauceny robit veci sam.Navrhujem ked budes mat nejake vybavovacky, urady alebo jednoducho nieco, zobrat ho so sebou nech si zvyka.Ukazat mu ako ma komunikovat.Jednoducho musi pochopit ze ti ludia mu nechcu zle len mu chcu vyhoviet.Jednoducho ho vsade tahat.Musi si zvynut.Inak poradit neviem.Pekny vecer.