Máš nizke sebavedomie? BA

lenba

oki tak cez mail...aj ked si myslim ze skype je super...takze by si ho mala zacat pouzivat...aj ja ta niecomu priucim...a dakujem za tu radu...a dufam ze taketo rady budes mi davat kazdy den a ja ich budem pomalicky plnit...bude sa to opakovat stale a snad nieco vykuzlime.... :D ..das ty mailik???... vydim ze si registrovana tak by si ho mohla dat do profilu to by ti ukazalo a by som ti napisala...nechcem velmi tu ho vycapit svoje...a potom ho z profilu vymazes... :)))

kyblik_

skoda ze nie telefonovanie, skype ani ICQ nepouzvam:( Dalo by sa aj mailami ale to akoby si sa chcela zdokonalit v anglictine a preto zacnes citat nemecke knihy:))
treba rozpravat rozpravat a este trosku aj rozpravat:) napr ked nakupujes tak just sa nieco spytaj tej predavacky:) napr si daj zavezok ze pri kazdom najblizsom nakupe sa spytas predavacky ze ako to zvlada s eurami, ci sa to da a tak :)) ja si vzdy rada takto pokecam :))))
kazda takato vsuvka je len trening v, fakt:) ak chces mozme aj mailami, rada si s tebou budem pisat, ale nieje to uplne to orechove:)) ale ako budes chciet :)

lenba

ahojte...dakujem za rady...mno mam 17 rokov...a prave preto uz musim nieco so sebou robit...takze kyblik...cislo na pevnu radsej nie lebo nie som sama doma...ale mam napr skype...co ty nato??? a problem je v tom ze ja neviem ako a aku dat otazku ak s tym danym clovekom nemam vela spolocneho alebo ho nepoznam...a najhorsie to je ak som vo vacsej partii...ako mam napr dat nejake vtipne hlasky a tak... :( neviem...ale skype by mohol byt...hm??? :)

kyblik_

robim to vramci mojej diplomovej prace, ziadna organizacia...je to cisto "praxovoterapeuticka" zalezitost pod vedenim psychoterapeutky

asdf

kyblik, inak ako to, ze to robis zadarmo, a pod zastitou coho? Si nejaka psychologicka na vlastne triko, alebo patris pod nejaku organizaciu? Len by ma to zaujimalo :)

asdf

lenba, zaklad je prekonat samu seba. Je to tazke, ale velka vyhoda je, ze je to tazke iba 1. krat, potom uz nikdy :) Ver mi, je to ako ked sa zbavis zeleznej gule na nohe...Proste sa donut, prekonaj, a uvidis...Trapne ticho byva obcas aj medzi vybornymi kamaratmi a co ma byt? A ked nevies o com sa budete bavit, najlepsie je nerozmyslat, a hned zacat debatu nejakou otazkou. Hned to z teba spadne, a pojde to samo, budes improvizovat ani nebudes vediet ako...

kyblik_

lenba, presne tak ako vravi asdf, je to trening :) kolko mas rokov? je dolezite si povedat ze idem do toho "aj ked to neviem", "aj ked nemam temu", "aj ked nemam cas" a bla bla, toto budes potrebovat cely zivot:)
a co kamaratky/-ti? alebo spoluziaci? ci v praci? alebo ak chces tak si mozme dat cisla (naj pevna linka) a budem ti volat, budeme vykecavat a trenovat;) alebo hocikoho takto mozes splasit a cvicit to:)
tiez sa mi stavalo ze som nevedela o com s ludmi (obcas su situacie stale- to vzdy budu) ale uz som to vytrenovala a teraz vediem diskusie vecsinou ja :))))
len do toho;)