O zenach - Je dolezite licit sa? Prečo?

Príspevok v téme: O zenach - Je dolezite licit sa? Prečo?
rita23

Zaoberam sa temou zien vo vztahu k dekorativnej kozmetike. Preco sa zeny skryvaju pod maskou make up-u a licidiel? Preco zatracujeme prirodzenu krasu zeny v jej pravom zmysle? Ktora z vas sa lici v pripadoch, ked ostava doma, hned rano, co vstane z postele? Preco sa licime pre vonkajsi svet a nie pre toho, kto je k nam najblizsie a s kym byvame?

krasa

pri tych co nas poznaju a maju radi sa nemusime,ti nas budu mat radi a pre nich budeme pekne vzdy aj s kruhmi pod ocami a neviem cim este.

lea

no ja ked sa nenalicim do prace, tak sa ma hned ludia pytaju, co mi je a ci som chora :-)) tak bledo a nevyrazne vyzeram bez licidiel. hlavne zeny, co maju modre oci a svetle mihalnice vyzeraju bez maskary a licidiel tak vyplakane a mdlo.

rita23

Doma ta uz poznaju nenalicenu,to ano, ale preco zeny, ktore maju svojho partnera vedla seba, sa licia, az tesne predtym, nez zabuchnu za sebou dvere? Neratam vynimky: vecierky, plesy, divadlo

renky

preco sa licim pre vonkajsi svet a nie pre tych ktori su doma? lebo oni ma uz poznaju nenalicenu a prezili :))
dost zaujimave otazky, celkom sa mi paci tato tema:)
myslim si ze si davame kilo vapenky na seba preto lebo chceme byt este este krajsie a ked sa porovname bez a s tak to je vyraznejsie, no myslim ze vapenka nepomoze ani vtedy ked nase skreslene vnimanie o sebe je minusove aj napriek tomu ze sme krasne (ci uz s alebo bez) takze ide leno nas pohlad :)