co si o tom myslite?

Príspevok v téme: co si o tom myslite?
zufalec zed

ahojte.mam priatelku sme spolu asi rok a pol a spavame spolu asi rok.velmi ju milujem a hovori ze aj ona mna ale nerozumiem jednej veci-vobec po mne netuzi myslim sexualne.ked jej to spravym pusou a prstamy nikdy my to neopetuje(sk ju pol hodiny prosim tak iba vtedy)nikdy sa my s nim nepohra sama od seba ani nic tiez my ani nepovie ze chcem ta ani nic.daval som jej cas lebo som asi jej prvy sex partner ale po roku je to stale na tom istom.uz som jej to vela krat hovoril ale nic sa nezmenila.myslite si ze ju fyz.nepritahujem,alebo kde je chyba?stale sa snazim navodit pri tom peknu atmosferu ale nic.poradte prosim.

cica

daj jej este cas.skus sa s nou otvorene porozpravat a uvydis.ked ta ozaj lubi tak sa k tomu postavy inac.vsetko sa da prekonat len treba chciet.

denisa

Zasadny problem je v tom, ze si ASI jej prvy.
Ked nevies taku zakladnu vec, tak sa asi velmi nerozpravate....
Riesenie hladaj u nej a nie na fore.

mataa

lolita22 chlapec sa pytal na nazor a ja som ho tu dala.ked ho to trapi a je s toho nestastny tak potom aky zmysel ma ten vztah?co nenajde potom doma pojde hladat inde.

yasminka

ahoj,ja ti mozem povedat jedno z vlastnej skusenosti,pozor,tym ale nechcem povedat,ze to tak bude aj z jej strany!moj byvaly priatel bol moja prva laska a moj prvy sexualny priatel vobec. zo zaciatku to bolo hrozne fajn,boli to nove pocity,krasne pocity a on bol ku mne velmi nezny a trpezlivy. avsak po kratkom case nato akosi zabudol. stale chcel len sex,ale ziadne neznosti k tomu. on nedaval mne co som chcela a tak ja som nedavala jemu co chcel on - sex....este sme to darmo nejako silili..nakoniec to stroskotalo prave na tomto...to ze mi povedal,ze ma miluje bolo nanic,ked jeho ciny k tomu neviedli a mna potom prestal sex s nim automaticky bavit...

lolita22

to bolo od teba hrozne mataa, pocuj.. ja som mala tiez ten problém, mozno podobny ako má ona.. niekto je jednoducho taky ze to nechce robit, hoci to suvisi s hocicím, nie je správne sa s nou teraz rozchadzat a nezdoveruj sa na fore s vecami ci ju pritahujes, proste sa jej to spytaj.. a sleduj ju pritom ty ju predsa poznas najlepsie, drzim palce..

mataa

ja milujem ked my to moj macko spravy jazykom,preto aj ja mu ho fajcim rada.ak ty jej to robys a ona nechce ani rukou je strasny sebec a neviem preco si este snou!

lili19

ja by som ti navrhla dat jej este trocha casu.ak ta miluje ono to casom pride a ona dozreje.ja som mala tiez ten problem aj ked my to trvalo trochu kratsie a teraz sama sa vrham na mojho mileho.a za tu trpezlivost ktoru zo mnou mal som mu vdacna.ja urcite by som jej dala este trochu casu a vysvetlila jej ze je to pre teba dolezite citit tuzbu z jej strany.

mrkvicka

ahoj, ja si myslim, ze ak bola panna, tak musis byt velmi velmi trpezlivy. skus sa jej spytat, co sa jej paci-aka poloha a tak. ak chces zvysit pritazlivost, tak mna vzrusuje napr.ked chalan pekne vonia, ked je s usmevom. skuste sa milovat vo vani - pena, ty umyvaj ju, ona teba. neviem co by som ti poradila, ale skusila som. ahoj