Rakovina pankreasu

Príspevok v téme: Rakovina pankreasu
jessy

priatelkyn otec ma rakovinu pankreasu a jeho rodine povedali lekari ze bude zit len par tyzdnov od vtedy presli uz 4 mesiace a on sa ma relativne dobre. jeho rodina by chcela pre neho spravit co najviac a predlzit mu zivot a preto ma priatelka poprosila ci by som tu nenapisala tento prispevok(nema internet)a skusila zistit ci niekto nevie o nejakej kure alebo alternativnej liecbe...rakovina je uz vo vysokom stadiu jej otec ma metastazy v peceni a zlcniku ale aj tak nestracaju nadej. dakujem

llek

Trojklanny, prid toto co si sem napisal porozpravat ludom co sedia pred ambulanciou onkologa ci do onkologickeho ustavu. Mozno uz len to ze by si tam prisiel a chvilu len tak pozoroval by zmenilo tvoj nazor na vec. Nic viac

adac

ja som pocul ze rakovina sa da vyliecit aj tak ze nebude clovek 40dni nic jest len o vode...lebo telo zacne najprv pouzivat tuk a potom na zle bunky a tak tie zdrave a par ludi sa tak vyliecilo co mi hovoril raz ucitel a pozna ich aj osobne...neviem sice ktore druhy rakoviny ty ludia mali ale tak...

petra_beauty

mišo33 neviem či je to ešte aktuálne, ale možno ak sa sem dostane niekto iný a bude potrebovať podobnú info tak sa to tiež zíde. Ako alternatíva ku klasickej liečbe je aj toto www.ptc.cz, menej zaťažuje zdravé tkanivo a žiarenie sa zameriava priamo na nádor a pri tejto liečbe je nižšie riziko vzniku komplikácií

miso33

Dobrý deň. Otcovi diagnostikovali rakovinu pankreasu v pokročilom štádiu. Poprosím, mate niekto skúsenosti s liečbou, liečiteľmi alebo alternatívnou liečbou. ďakujeme

Ivka 1

Snopy podla toho,ako rychlo sa zacne konat. Je to boj s casom a velmi rychlo
je potrebne nasadit enzymaticku liecbu,antioxidanty a samozrejme protirakovinovu dietu. Chemoterapia narobi viac skody ako osohu a onkologicki pacienti nezomieraju paradoxne na onkologicke ochorenie ale na nasledky chemoterapie, lebo ta nezabija len chore bunky ale znici aj zdrave.

snopy100

moja mamka ma rakovinu pankreasu neviete mi poradit už je to rok od operacie,chemoterapiu zvladla na jednotku no 2 mesiace po chemoterapii sa jej dostala voda do pluc.Teraz je v nemocnici.Neviete mi povedat čo dalej a ako dlho ešte?

RNG

Spomeniem aspon zopar pritirakovinnych
Graviola(7 gramov) beta glukany(3x400 mg), B-17(2x500 mg), lanovy olej(2 lyzice, protokol dr Budwig), Samento (2x10 kvapiek), enzymaticke cistenie(3xdenne na prazdny zaludok), zelene superjedla-5-10 gramov denne, ....
Samozrejme je s tym spojena protirakovinna dieta-to tu uz bolo spominane velakrat(desatoro, B-17, treba sa v tom prehrabat)
Na regeneraciu pecene a pankreasu treba brat protokol dr Berksona.

michaela5111

Môjmu manželovi diagnostikovali túto zákernú chorobu cca. koncom marca. Zatiaľ potvrdili metastázy na pečeni v rozsahu 40 percent. Stále bojujeme. V rámci alternatívnej liečby sme sa od onkogický pacientov a aj z odborných zdrojov dozvedeli o účinkoch aloe vera gelu a iných antioxidantov, ktoré zmierňujú chemoterapeutické účinky ničenia aj zdravých buniek.
Podstupuje priateľkyn otec aj chemoterapiu?