Sny o partnerovej nevere

Príspevok v téme: Sny o partnerovej nevere
petkaaa

ahojte..ked sa mi sníva s priatelom stale su to sny aj o inej žene..nikdy sa mi nesnívalo žeby som ho prichytila snou v postely..ale ako flirtuje s inou aj predomnou..alebo že sa dozviem ze sme sa rozišli...čo to znamená prosím vas,vyzna sa niekto v snoch?začínam mať obavy..sme spolu 5,5roka..dakujem

uhorkasalatova

podla mna musi byt najskor podnet na taketo sny, az tak prichadzaju, sama pises dva mesiace je cudny a asi dva mesiace mas take sny..treba len verit ze tie sny nam signalizuju ze je nejaky problem ale nie ze sa presne stane to co sa nam sniva to by ma potom iny dinosaurus prisiel zozrat.. :)) napriklad mam uz tyzden po skuskovom a tejto noci sa mi snivalo ako som nespravila jeden predmet ktory som v skutocnosti zvladla a dokonca som opakovala rocnik a rano sa zobudim a viem ze mam vsetko, cize sa mi len v sne vratil z minulosti strach zo skusky, alebo to bol strach z dalsieho semestra, chcem povedat ze netreba verit ze sa to aj stane ale treba hladat ine suvislosti celeho sna ktory sa nam snazi nieco povedat..

uhorkasalatova

podla mna musi byt najskor podnet na taketo sny, az tak prichadzaju, sama pises dva mesiace je cudny a asi dva mesiace mas take sny..treba len verit ze tie sny nam signalizuju ze je nejaky problem ale nie ze sa presne stane to co sa nam sniva to by ma potom iny dinosaurus prisiel zozrat.. :)) napriklad mam uz tyzden po skuskovom a tejto noci sa mi snivalo ako som nespravila jeden predmet ktory som v skutocnosti zvladla a dokonca som opakovala rocnik a rano sa zobudim a viem ze mam vsetko, cize sa mi len v sne vratil z minulosti strach zo skusky, alebo to bol strach z dalsieho semestra, chcem povedat ze netreba verit ze sa to aj stane ale treba hladat ine suvislosti celeho sna ktory sa nam snazi nieco povedat..

barborinka

mne sa takisto v poslednej dobe, presnejsie asi dva mesiace stale dookola sniva ze ten moj ma nejaku inu :( stale sa mi sniva, ze som akoby prekazkou v jeho novom vztahu, ze je zamilovany do inej a pod.. poviem va, ze su to hrozne sny a dost casto sa mi to sniiiva :( ...v poslednej dobe stale nad tym premyslam, co ak je to pravda -pretoze tie posledne dva mesiace je nejaky cudny... bojim sa strasne (sme spolu uz 2,5 roka) :(

myslim si

ahojte, ja si myslim, ze sny su len nase skusenosti z minulosti a pritomnosti, aj mne sa snivalo neraz ze moj priatel flirtuje s inymi, ale nechcem tomu verit, lebo viem, ze v tom obdobi ked sa mi to snivalo som sa bala ze ho stratim, casto su sny len nase pocity, ktore prezivame a veci ktore nas trapia a vacsinou su v snoch vystupnovane, moj nazor...

zuzana175

aj mne sa veru snivaju.ale vzdy je to take, ze je tam jedna koza,ktora mala predo mnou o neho zaujem.tak sa trosku bojim.a teraz sa mi snivalo,ze to bola akasi nova fesanda.ale ja mu verim.je to len asi reakcia na nepeknu skusenost.

petkaaa

neskusená-podla mna neblazniš..existuje vela pribehov o takých dá sa povedať nadprirodzenych javov,udalostí..atd..podla mna niečo medzi nebom a zemou existuje..

xixixi

awojte babeny,,,ja mam zas iny pripad,,,mam ist na duchovnu a v poslednom case sa mi stale sniva, ze chalana podvediem, bud sa s niekym boskavam ale zvecia sa s niekym vyspim, no a je to vzdy mimo domu a tak,,,ale pritom ja som prisne proti podvadzaniu,,,hnusia sa mi taki ludia ktori to dokazu,,a este potom sa bezproblemovo tomu druhemu pozru do oci...a tak fakt je pravda, ze naokolo sa stale podvadzaju atd. no a myslim si ze ako keby to bolo nejake varovanie,,aby som nepila a davala si pozor,,bo potom fakt clovek moze spravit aj to co sa mu najviac hnusi,,lebo vtedy to nevidi cierno ale bielo..a tak iba som sa chcela podelit,,,xalan jasne ze o tom vie,,a som mu slubila ze pit nebudem,,,bo fakt kebyze nemam takyto sen,,,tak ktovie co by sa stalo,,a ja by som sa nedokazala pozriet xalanovi do oci a pokracovat vo vztahu,,,a stratit milovanu osobu koli vlastnej hluposti,,to by som nedokazala,,,tak to je asi vsetko...papa

petkaaa

neillinka-držím ti naozaj s celeho srdca pršteky aby ti-vám to vyšlo..zatial mam pokoj od tych snov..prestala som menej nato myslieť na "blbosti"..ajtak čo sa má stať sa stane...ale zatial jednoznačne citim že ma miluje..nedava mi "zatial"ziadny dovod na pochybnosti..tak uvidim..:-)