Ako ju o to pripravit,aby bola spokojna???

Ucitel

Ahoj anonym21.
Podľa mňa je veľmi dôležitá poloha obaja budete trochu nervózny.to je normalne.
Ide o to že nesmieš na ňu veľmi tlačiť (slovne ani fyzicky) Musíš byť n ňu nežný a pozorný starať sa o ňu ako o kvetinku .Ja odporúčam začínajúcim párom na milovanie Mysionársku polohu a veľmi sa to vyplatlo.Ide o to že je to prvý krát a musíte sa aspoň trošku zohrať ako pár. preto tá polha aby si do ňej vnikal veľmi ale VEľMI POMALI A JEMNE ona určí ako silno a ako hlboko a počúvaj ju nič nerob proti jej vôli.keď chceš odporúčam ešte kondom Durex a lubrikačný gel oboje kúpiš v Polusi Carfoure a pod....Veľa šťastia keby niečo napíšte mi všetci na Samotar3azet.sk gabi999 má pravdu poprvé je na celý život...

gabi999

zvoľ radšej klasiku, hlavne buď nežný a do ničoho ju nenúť, a dlhú predohru... Ja na svoj prvý sex nemám dobré spomienky, myslela som že keď chalanovi poviem že som panna tak to trocha zohľadní, ale nie - bol hrozne surový, nepríjemný zážitok, dlho potom som o sexe nechcela ani počuť... ale už je to ok, zmenila som partnera:) takže chalani,buďte nežní a nesnažte sa uspokojiť len seba, myslite aj na partnerku, hlavne ak je to pre ňu "poprvé"

mia

skôr si myslím, že by bolo lepšie, keby si ty bol na nej...predsa len nevie ako sa má hýbať, ty už asi áno...veď ústa má, tak ti povie čo ju bolí a čo nie...