NOSNÉ MANDLE

RNG

Otazka je vyhojit(vyliecit) alebo vyrezat.
Ja osobne som za vyliecenie.
Spomenute, koloidne striebro, roztok GSE a ine to spravia.
Ale ked niekto chce mat lahsiu hlavu da dat si to vybrat, nech sa paci....

aduliena

Vždy večer, keď si ľahnem do postele, tak sa mi upchá nos. Musím si dať na noc kvapky, inak nezaspím. Viem, že sa nemajú dlhodobo užívať, ale neviem, čo iné robiť.
Už som rozmýšľala, že si dám vybrať nosné mandle. Ako ten zákrok prebieha? V lokálnej či celkovej anestéze?

aduliena

Mám taký problém, že vždy večer, keď si ľahnem do postele, tak sa mi upchá nos. Musím si dať na noc kvapky, inak nezaspím. Viem, že sa nemajú dlhodobo užívať, ale neviem, čo iné robiť.
Už som rozmýšľala, že si dám vybrať nosné mandle. Ako ten zákrok prebieha? V lokálnej či celkovej anestéze?

RNG

Na suchy nos(sliznice) je dobre par kvapiek kokosoveho oleja, je nielen ochrana proti vyschnutiu, ale aj mierne antibakterialny a antiviralny a prestupuje cez kozu a sliznice ako vyziva a ochrana.

aduliena

Vyberali vám nosné mandle? Ako ten zákrok prebieha? V lokálnej či celkovej anestéze? Napíšte prosím vaše skúsenosti.

washita

Ja som mala tiez upchaty nos priblizne 5 rokov. Vyliecila som ho alchemilkovymi obkladmi, ktrore som si davala priblizne 2 tyzdne po 20 minut denne vecer. potom som nos vyplachla vodou so svedskymi kvapkami a napokon vytrela nos ricinovym olejom. Dnes dycham normalne a nechcela by som to viac zazit. Aj Vy to dokazete len musite chciet. Prajem Vam vela sil a vela uspechov.