PRSIA DALEKO OD SEBA???CHALANI teraz vas potrebujem!!!!!

amy686

sewas ja mam podopny problem..moje prsia su dost velke az na to ze jedno je vacsie a je to dost vidiet chcem len vediet ci je to normalne

henny24

Ked budes starsia zistis ze v zivote su dolezirejsie iné hodnoty ako mat prsia daleko odseba a zisti to aj ten soplos, ber to ako moj nazor nic v zlom som tym nechcela naznacit.

perla

Dakujem vam....ste fakt super..on to podla mna neurobil naschavl...ale je pravda-----ak sa ti nepaci nechaj tak,zoberie niekto iny :D

hahahaha

tak ten tvoj ma viac sebavedomia nez si zasluzi. A preto ze najvacsi problem u chlapov je, ci je rovny, dlhy a pod. nezaskodilo ho riadne zneistit, nejakym vyrokom typu:
"citala som niekde o predlzovani a napadne sa kukni na toho jeho" A ked ho ma dlheho, tak nieco ine napr, o krivosti, farbe, velkosti vajec.. to je absolutne jedno. A potom ma o problem postarane,

barbar onan

Tak mu povedz ze ma maleho. Alebo kriveho. Alebo ze ma od seba daleko oci. Ale cudujem sa naco s nim chodis......? A on s tebou ked sa mu nepacia?.........Vies?.....no tak to potom tie tvoje prsia nehraju az taku ulohu :)

denisa

Chalan nevie co hovori. Keby si mohol sahnut, nepozeral by od radosti na to, ci su pri sebe alebo od seba....
A v Playboi nie su dokonale, tam su umelohmotne.

majo23

no podla mna ti este porastu a casom sa k sebe priblizia ved mas este len 15.a nech necumi na playboy tam su vsetky dokonale inak by tam neboli:-))