Antikoncepcia ChloE

jankaaaaaaaaa

ked to bude slabe ani tampon si nedavaj, lebo si podrazdis posvu. sak to nieje take strasne, ako pise mataBB. mozno ze ani nebudes mat ziadne spinenie :P skus si kupit v lekarni acorutin, alebo vela vitaminu C a uzivat ho aj nad odporucanu dennu davku, mozno ti zmierni spinenie

mataBB

julca spinenie este nikoho nikdy neobmedzovalo..je to par kvapiek krvi, nic viac...to ani nevies ze mas..len to budes vidiet na nohavickach mozno..ale inak nic

julca72

no ved uvidim,ako to spinenie bude,tiez ma to trochu stve,ze som si nasadila HAK,ale ako som pisala to iste by ma cakalo aj o mesiac.Tak skusim ten tampon ako si radila.dakujem

jankaaaaaaaaa

zeny co uzivaju hak nemavaju tie bolesti pred a pocas menzesu, aj preto sa hak uziva, toho sa nemusis bat. vyskusaj ten tampon, ale najprv ten najmensi mini, alebo ti es aplikatormi si zeny dost pochvaluju ked pouzivaju tampony po prvy krat. ale ked budes mat nahodou slabe spinenie, tak ti netreba tampon ani vlozku. teda ak to spinenie nebude take silne zeby pretekalo cez plavky alebo nohavice

julca72

trochu sa obavam,aby som to dobre znasala,aby som nemala nejake bolesti hlavy,alebo po ceste pocit vracania a tazobu na zaludku, ideme busom zo skoly.tak asi skusim tie tampony,dakujem za rady a odpovede, moc mi to pomoze

mataBB

julca aj ked si panna,mozes pouzivat tampony..ja od 15 rokov, nic ine ani nepouzivam a poviem ti, ani som nemusela riesit, ci idem na dovolenku alebo nie..proste s tamponom je mi to uplne jedno...

jankaaaaaaaa

lrbo zacat uzivat hak kvoli oddialeniu menzesu predd dovolenkou je uplny nezmyssel, este k tomu hak s navyssim obsahom hormonov.. to je totalna blbost. a navyse tyzden pred dovolenkou...moze sa stat ze budes mat spinenie, ja som ho tiez mala.. aleakmas akne, nato by ti choe mohla pomoct

julca72

ja neveim, preco debilinu,hm a tampon? no neviem, skusim, som panna,ale co keby som to vysadila? ved jedna tabletka vcera, prvy krat cez menzes,tak to by sa este dalo,nie?
a na buduci mesiac v juli idem zas k moru a zas mi to tak zle vychadza.Mam aj strasne akne, ktore si liecim aj antibiotikmi Zineryt tak aj preto HAK.dakujem za odpoved a rady

jankaaaaaaaa

krd si si nasadila hak a este k tomu chloe kvoli dovolenke, tak to si spravila uplnu debilinu..
a k tomu kupaniu myslim si to iste co mataBB