zarastená hruď

deedee

Pokial ta hruď nieje zarastena až prehnane, tak mi to nevadí. Nahodou je to sexi a hlavne ten pásik na brušku, to uplne žeriem :)))))))

shellinka

ale chlapci moji..zarastena hrud nie je nic skarede--tak ako nezalezi na velkosti penisu nezalezi na tom ci ste hladki alebo mate nejaky porast,,aj s tym sa daju zazit pekne chvile..viem z vlastnej skusenosti...a urcite sa neholte na hrudi==aby to malo fakt perfektny efekt tak cvicte a formujte svaly...nie asi nic krajsie ako vypracovana hrud ktoru rysuju pekne chlpky..drzte sa chalani moji..nezufajte..my holky nie sme az take narocne ako sa zda==tie co pisu ze sa im to nepaci neviem ako by sa zachovali keby sa zalubili do chalana ktory je nadherny na tvari a je uzasnym clovekom...pod tricko mu v prvom momente nevidia...a keby ho potom nechali tak to urcite nebude kvoli chlaptej hrudi...

henny24

caute ludia, som sa pobavila jak nikdy, aspon daco z tej mojej depky preslo, inak moj priatel nema chlby na hrudi ale zboznujem chlpatych, pripada mi to muzne a nie ako opice (aj ked ja toho mojho tak volam - opiciak a pritom nie je chlpaty:DDD ) a mimochodom, dobre ze s tou 17 nastkou ne si, najdes si LEPSIU, panecku sak ona je asi decko,, a netrap sa kvoli tomu vyspely ludia sa miluju taký aký sú aj so vsetkymi chybami:) a tych mam ja a moj priatel dost...

Soraja

garfas ak si narazal an to, co som pisala, tak nie, nie si zena:-) teda nepoznam ta, mozno si:-) nebolo to myslene tak doslova, myslela som to v tom zmysle, ze chlapi su chlpatejsi ako zeny. Aj moj priatel nema chlpatu hrud a nie je zena, to viem isto:-)))

Soraja

auddi, kasli na tu holku aj na to co ti povedala, je to primitivne decko. Aj ked v 17tich by uz rozum mohla mat. Ved chlapi su taki, nohy ti nekazala oholit??? :-))) Inak super ze sa holis pod pazuchami, vidim, ze si cistotny:-))) Ale vazne, neries svoju chlpatu hrud, si chlap, tak to ma byt:-)

Najčítanejšie články